Kristýna Jelínková Make-up & hair artist OBJEDNAT SE
KRISTÝNA JELÍNKOVÁ
Kristýna Jelínková Make-up & hair artist
KRISTÝNA JELÍNKOVÁ
OBJEDNAT SE


logo bílé pozadí
Kristýna Jelínková Make-up & hair artist
KRISTÝNA JELÍNKOVÁ, Lexova, Pardubice-Pardubice V, Česko

Jmenuji se Kristýna Jelínková a jsem vizážistka a vlasová stylistka působící převážně v Pardubicích a Hradci Králové. Specializuji se na svatby a osobní klientelu. Pracuji pouze s kvalitní kosmetikou různých značek (např. M.A.C., Inglot, Urban Decay, atd.)

Čeká Vás v blízké době ples, svat...
více +


 

Služby

OBLIČEJ
Líčení
Líčení
Denní líčení
30 min
Denní líčení
30 min
600 Kč OBJEDNAT

Potřebujete vypadat dobře na obchodní schůzce, pracovním pohovoru, nebo se prostě chcete cítit krásná a upravená? Denní make-up je přirozené líčení vhodné nejen pro běžné nošení. Je jemné a decentní, přesto podtrhne Vaše rysy a zdůrazní tak Vaše přednosti, make-up bude svěží a mladiství.

Večerní/ Plesové líčení vč. účesu
90 min
Večerní/ Plesové líčení vč. účesu
90 min
1 500 Kč
1 300 Kč
OBJEDNAT

Chystáte se na ples, večírek nebo na párty? V tom případě rozhodně potřebujete vypadat skvěle! Výraznější líčení, využívající sytější barvy, třpytky, atd. Je vhodné pro plesy, večírky a jiné vyjímečné události, vhodně jej doplníme společenským účesem. Líčení a účes zvolíme tak, aby ladili s Vaším celkovým lookem. Velmi ráda Vám také pomohu s výběrem doplňků a šperků, aby celkový vzhled byl prostě dokonalý.

Slavnostní líčení
45 min
Slavnostní líčení
45 min
600 Kč OBJEDNAT

Máte před sebou slavnostní událost? Chcete vypadat přirozeně a přesto nevšedně? Ať už se chystáte na svatbu jako host, nebo před sebou máte narozeninovou párty či jinou vyjímečnou událost, ráda se postarám o Váš make-up, aby byl naprosto perfektní.

Svatební líčení vč. účesu
120 min
Svatební líčení vč. účesu
120 min
3 500 Kč OBJEDNAT

Svatební líčení je individuální líčení přizpůsobené přání, šatům i kytici nevěsty. Mělo by působit přirozeně, ale mělo by být také dostatečně výrazné kvůli fotografiím. Mým cílem je vždy zdůraznit přednosti nevěsty tak, aby se cítila nádherná a přitom stále svá.

Fotomake-up & vlasový styling
90 min
Fotomake-up & vlasový styling
90 min
1 000 Kč OBJEDNAT

Intenzivnější líčení, které vynikne na fotografiích včetně jednoduchého vlasového stylingu. Máte naplánované focení a chcete na fotkách vypadat skvěle? Díky správnému líčení a účesu můžete působit přirozeně, něžně i sexy. Líčení a účes přizpůsobím stylu focení a pomohu Vám s celkovým stylingem. Fotomake-up se liší od běžného denního nebo večerního make-upu, je vždy intenzivnější a lépe tak vynikne na fotografiích. Po domluvě Vám mohu také asistovat během focení pro potřebné drobné úpravy.

Individuální kurz líčení
150 min
Individuální kurz líčení
150 min
1 500 Kč OBJEDNAT

Na kurzu společně projdeme jednotlivé postupy v líčení krok za krokem. Naučím Vás jak se rychle nalíčit na každý den a jak líčení jednoduše upravit do večerní podoby. ​Společně vybereme vhodné barvy, které jsou právě pro Vás nejlepší a také Vás naučím, jak správně pracovat s kosmetickými štětci. S sebou není potřeba nic. Veškerá kosmetika, včetně přípravků na odlíčení, hydrataci i samotné líčení, bude k dispozici na místě.

OBLIČEJ
Adresa
Lexova, Pardubice-Pardubice V, Česko
Kontakt
jelinkova-kristyna@email.cz
www.jelinkova-kristyna.cz
 
Odkazy
f i
 
Přijímáme platbu
hotově