Vědomá krása 100% OBJEDNAT SE
NEHTOVÉ STUDIO
Vědomá krása 100%
NEHTOVÉ STUDIO
OBJEDNAT SE

 < 
 > 


IMG_20180410_000310_123_1525428907660
Vědomá krása
NEHTOVÉ STUDIO, Dvacátého osmého pluku 612/23, Prague 10-Vršovice, Czechia

Jsme první licencované Bio Sculpture® nehtové studio v ČR.

VĚDOMÁ KRÁSA...ZNAMENÁ MOŽNOST VOLBY.

Zabýváme se především ozdravováním přírodních nehtů, které nejsou v dobré kondici, nebo jsou jakkoliv poškozené v důsledku dlouhodobého zatěžování přírodních nehtů umělými materiály a neše...
více +


 

Služby

NEHTY
Gelové nehty
Manikúra
Pedikúra - kosmetická
Gelové nehty
Overlay (zpevnění) s gelem EVO2
125 min
Overlay (zpevnění) s gelem EVO2
125 min
1 190 Kč OBJEDNAT

Před samotnou aplikací gelového systému EVO2, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné overlay. Jedná se o metodu zpevnění vašich přírodních nehtů, kde je možné korigovat menší nerovnosti nehtů díky souvislé vrstvě gelu. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Tato metoda je vhodná spíše na krátké nehty. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí vč. mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.

Overlay (zpevnění) s gelem Bio
125 min
Overlay (zpevnění) s gelem Bio
125 min
1 490 Kč OBJEDNAT

Před samotnou aplikací gelového systému Bio, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné overlay. Jedná se o metodu zpevnění vašich přírodních nehtů, kde je možné korigovat i větší nerovnosti nehtů díky souvislé vrstvě gelu. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Tato metoda je vhodná pro každé nehty. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.

Extension (prodloužení) s gelem Bio -
155 min
Extension (prodloužení) s gelem Bio -
155 min
1 790 Kč OBJEDNAT

Před samotným extension, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Jedná se o prodloužení krátkých přírodních nehtů pomocí šablon a gelů z řady Bio. Vybírat můžete z mnoha krásných barev jak z řady Bio, tak z řady EVO2. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.

Odstranění umělých nehtů + zpevnění gelem
155 min
Odstranění umělých nehtů + zpevnění gelem
155 min
1 290 Kč OBJEDNAT

Hledáte klasické doplnění umělých nehtů? Tuto proceduru u nás nenajdete, a to z toho důvodu, že mi děláme nehty vždy nové. BS gely se nedoplňují. Tato procedura je pro vás, klientky, které jste se rozhodly, že už své "umělé" nehty nechcete, a zároveň nechcete být tzv. "bez nehtů", protože po sundání "gelovek"to tak už bývá... Pomůžeme vám překonat toto problematické období, kdy cílem je buďto: přechod na šetrné Bio Sculpture gely, nebo návrat k zcela přírodním nehtům. Obojí je možné.

Odstranění umělých nehtů
65 min
Odstranění umělých nehtů
65 min
500 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou, desinfekce. Následuje odbroušení gelových/akrylových nehtů kombinací brusky a pilníků. Odstranění cizích materiálů z vašich nehtů provádíme pouze do takové míry (hloubky), která je vhodná. Velice záleží na stupni poškození přírodních nehtů. U akrylových nehtů doporučujeme postupné odbrušování v kombinaci s odrůstáním nehtů. Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.

Odstranění gellaku, Shellacu
55 min
Odstranění gellaku, Shellacu
55 min
400 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou, desinfekce. Gellak se z nehtů odstraňuje pomocí removeru a alobalového zábalu, který se nechá působit přibližně 15-20 minut. Poté se povrch nehtů šetrně dočistí, nehty se zapilují do vhodné délky a tvaru dle aktuálního stavu. Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.

Odstranění BS gelů s výživou
45 min
Odstranění BS gelů s výživou
45 min
280 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Desinfekce. Žádná forma gelové modeláže od firmy Bio Sculpture (gely BS/EVO2), se z vašich nehtů nespilovává. Kombinací šetrného removeru a zábalu v hřejivých rukavičkách se gely během 15-20 minut samy rozpustí. Poté se povrch nehtů šetrně dočistí, nehty se zapilují do vhodné délky a tvaru dle aktuálního stavu. Aplikujeme dvě vrstvy vhodné výživy. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí a aplikací krému.

Oprava gelového nehtu
15 min
Oprava gelového nehtu
15 min
150 Kč OBJEDNAT

Maximální počet takto opravovaných nehtů, je tři. Cena je uvedena pouze za jeden nehet. Pokud budete mít k opravě čtyři a více nehtů, automaticky vám doporučíme kompletně celé nové nehty. Poznámka: čas na opravu jednoho nehtu je pouze ORIENTAČNÍ, proto je možné, tuto proceduru objednat POUZE TELEFONICKY.

Manikúra
Bio Sculpture express manikúra
35 min
Bio Sculpture express manikúra
35 min
450 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů dle aktuálního stavu. Ošetříme nehtové okolí produkty Bio Sculpture. Poté aplikujeme výživu na nehty Vitamine dose. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.

Intuitivní manikúra s výživou
65 min
Intuitivní manikúra s výživou
65 min
700 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtů a nehtového okolí. Poté aplikujeme vhodnou bázi. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.

Intuitivní manikúra s lakováním
85 min
Intuitivní manikúra s lakováním
85 min
850 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtů nehtového okolí. Poté aplikujeme vhodnou bázi, barevný lak, ochranný lesk, vše z řady Bio Sculpture. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.

Intuitivní manikúra pro muže
65 min
Intuitivní manikúra pro muže
65 min
700 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku nehtů dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtového okolí. Na požádání nehty vyleštíme. Pro zjemnění pokožky a odstranění mozolů provádíme peeling. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.

Lakování nehtů s Bio Sculpture® laky
25 min
Lakování nehtů s Bio Sculpture® laky
25 min
250 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Poté aplikujeme jednu vrstvu vhodné báze. Dvě vrstvy barevného laku. Navrch patří ochranná vrstva pro delší trvanlivost a krásný lesk. Můžeme aplikovat sušiš laku (pokud budete pospíchat) a s výběrem vhodné barvičky vám rády pomůžeme. Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.

Oprava přírodního nehtu
15 min
Oprava přírodního nehtu
15 min
150 Kč OBJEDNAT

Každá z nás to čas od času zažijeme ... Zlomený nebo hluboce zatržený nehet v místě, které ještě nelze zapilovat ani odstřihnout. Nezoufejte! Máme pro vás řešení. I ve většině těchto případů lze nehet opravit, alespoň na dobu nezbytně nutnou, než postižené místo poporoste. Pokud vás tedy, taková nepříjemnost postihne, neváhejte se na nás obrátit.

Omlazující rukavičky
30 min
Omlazující rukavičky
30 min
240 Kč OBJEDNAT

Přijďte si nasadit rukavičky i k nám! Až je ale sundáte, budete příjemně překvapeni účinkem naší hydratační masky Mint Mask s obsahem esenciálního oleje z máty peprné a ricinovníku. Náš plyšový termo zábal, který se postará o jedinečnou hydrataci a regeneraci vašich rukou unavených nejen z rozmarů počasí, se báječně hodí k jakékoliv naší proceduře i jako samostatný relax pro vaše ruce.

Pedikúra - kosmetická
Samostatné odstranění gelů/gellaků
35 min
Samostatné odstranění gelů/gellaků
35 min
200 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Odstranění gelových materiálů pomocí frézek a pilníků. Zapilování nehtů do vhodné délky. Na závěr tohoto ošetření aplikujeme olejíček na nehtové okolí a krém na nohy. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni. Poznámka:pokud máte zájem nejen o odstranění, ale i o gelové nehty nové nebo lakování, je potřeba si rezervovat obě služby.

Odstranění gelů/gellaků s výživou - senior
35 min
Odstranění gelů/gellaků s výživou - senior
35 min
280 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Odstranění gelových materiálů pomocí frézek a pilníků. Zapilování nehtů do vhodné délky. Aplikace výživné vrstvy. Na závěr tohoto ošetření aplikujeme olejíček na nehtové okolí a krém na nohy. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni.

!!!AKCE!!! NOŽKY DO ŽABEK S VÝŽIVOU
70 min
!!!AKCE!!! NOŽKY DO ŽABEK S VÝŽIVOU
70 min
750 Kč
630 Kč
OBJEDNAT

OBJEDNÁNÍ TELEFONICKY, SMS Samostatné ošetření nehtů diamantovymi frézkami. Aplikace výživného laku z řady Ethos pro přírodní nehty.

!!!AKCE!!! NOŽKY DO ŽABEK S LAKEM
80 min
!!!AKCE!!! NOŽKY DO ŽABEK S LAKEM
80 min
850 Kč
730 Kč
OBJEDNAT

OBJEDNÁNÍ TELEFONICKY, SMS Samostatné ošetření nehtů diamantovými frézkami. Lakování nehtů klasickým barevným lakem, z řady ETHOS, dle vašeho výběru.

!!!AKCE!!! NOŽKY DO ŽABEK S GELEM EVO2
85 min
!!!AKCE!!! NOŽKY DO ŽABEK S GELEM EVO2
85 min
950 Kč
830 Kč
OBJEDNAT

OBJEDNÁNÍ TELEFONICKY, SMS Samostatné ošetření nehtů diamantovými frézkami. Aplikace barevného gelu EVO2, dle vašeho výběru.

NEHTY
Adresa
Dvacátého osmého pluku 612/23, Prague 10-Vršovice, Czechia
 
Otevírací doba
Pondělí 10:00 - 19:00  
Úterý 10:00 - 19:00  
Středa 10:00 - 19:00  
Čtvrtek 10:00 - 19:00  
Pátek 10:00 - 19:00  
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Kontakt
vedomakrasa@seznam.cz
https://www.vedomakrasa.com/
 
Odkazy
f i
 
Přijímáme platbu
hotově
kartou

Reference

Radka 03.06.2020 09:14
Skvělé jako pokaždé.
Cena/kvalita 
100%
Prostředí
100%
Personál
100%
Služba
100%
100%
Tereza 12.05.2020 22:25
Cena/kvalita 
100%
Prostředí
100%
Personál
100%
Služba
100%
100%
Radka 06.03.2020 13:35
Navštívila jsem salon poprvé a byla jsem nadšena profesionálním ale zároveň milým přístupem a péčí.
Cena/kvalita 
100%
Prostředí
100%
Personál
100%
Služba
100%
100%
Jana 27.01.2020 12:13
Perfektní jako vždy, děkuju!
Cena/kvalita 
100%
Prostředí
100%
Personál
100%
Služba
100%
100%