Vědomá krása 100% OBJEDNAT SE
NEHTOVÉ STUDIO
Vědomá krása 100%
NEHTOVÉ STUDIO
OBJEDNAT SE

 < 
 > 


IMG_20180410_000310_123_1525428907660
Vědomá krása
NEHTOVÉ STUDIO, Dvacátého osmého pluku 612/23, Prague 10-Vršovice, Czechia

Jsme první licencované Bio Sculpture® nehtové studio v ČR.

VĚDOMÁ KRÁSA...ZNAMENÁ MOŽNOST VOLBY.

Zabýváme se především ozdravováním přírodních nehtů, které nejsou v dobré kondici, nebo jsou jakkoliv poškozené v důsledku dlouhodobého zatěžování přírodních nehtů umělými materiály a neše...
více +


 

Služby

NEHTY
Manikúra
Gelové nehty
Pedikúra - kosmetická
Manikúra
Bio Sculpture wellness manikúra
95 min
Bio Sculpture wellness manikúra
95 min
1 000 Kč OBJEDNAT

I když venku schováte ruce do rukaviček, stejně vám občas mráz zaleze pod nehty. Při Bio Sculpture wellness manikúře zkontrolujeme stav celých rukou a následně vám doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů. Poté si vychutnáte lázeň Potpourri Aqua Soak a jemný regenerační Potpourri Salt peeling. Následuje péče o nehtové okolí, ošetření nehtových valů a omlazující thermo zábal s Mintovou maskou. Na závěr si ještě odpočinete při lakování výživnými nebo barevnými laky a jemné masáži bambuckým máslem

OMLAZUJÍCÍ HŘEJIVÉ RUKAVIČKY
30 min
OMLAZUJÍCÍ HŘEJIVÉ RUKAVIČKY
30 min
280 Kč OBJEDNAT

Přijďte si nasadit rukavičky i k nám! Až je ale sundáte, budete příjemně překvapeni účinkem naší hydratační masky Mint Mask s obsahem esenciálního oleje z máty peprné a ricinovníku. Náš plyšový termo zábal, který se postará o jedinečnou hydrataci a regeneraci vašich rukou unavených nejen z rozmarů počasí, se báječně hodí k jakékoliv naší proceduře i jako samostatný relax pro vaše ruce.

HÝČKÁNÍ PEELINGEM POTPOURRI SALT
25 min
HÝČKÁNÍ PEELINGEM POTPOURRI SALT
25 min
190 Kč OBJEDNAT

Stálicí v našich rozmazlujících procedurách je samostatné ošetření ruček jemným peelingem Potpourri Salt Scrub. Vaše ruce, které trpí nejen rozmary počasí, si zaslouží jemnou regeneraci v podobě doteku mořské soli, sušených okvětních lístků z damašské růže a esenciálních olejů z ylang-ylang, heřmánku pravého a růžové vody. Pokožku šetrně zbavíme starých, odumřelých buněk a dodáme jí novou vitalitu pro zimní čas. Peeling si můžete objednat i jako samostatný relax pro vaše ruce

Bio Sculpture express manikúra
35 min
Bio Sculpture express manikúra
35 min
450 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů dle aktuálního stavu. Ošetříme nehtové okolí produkty Bio Sculpture. Poté aplikujeme výživu na nehty Vitamine dose. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.

Intuitivní manikúra s výživou
65 min
Intuitivní manikúra s výživou
65 min
650 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtů a nehtového okolí. Poté aplikujeme vhodnou bázi. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.

Intuitivní manikúra s lakováním
80 min
Intuitivní manikúra s lakováním
80 min
800 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtů nehtového okolí. Poté aplikujeme vhodnou bázi, barevný lak, ochranný lesk, vše z řady Bio Sculpture. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.

Intuitivní manikúra pro muže
65 min
Intuitivní manikúra pro muže
65 min
650 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku nehtů dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtového okolí. Na požádání nehty vyleštíme. Pro zjemnění pokožky a odstranění mozolů provádíme peeling. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.

Lakování nehtů s Bio Sculpture®
20 min
Lakování nehtů s Bio Sculpture®
20 min
200 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Poté aplikujeme jednu vrstvu vhodné báze. Dvě vrstvy barevného laku. Navrch patří ochranná vrstva pro delší trvanlivost a krásný lesk. Můžeme aplikovat sušiš laku (pokud budete pospíchat) a s výběrem vhodné barvičky vám rády pomůžeme. Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.

Oprava přírodního nehtu
20 min
Oprava přírodního nehtu
20 min
150 Kč OBJEDNAT

Každá z nás to čas od času zažijeme ... Zlomený nebo hluboce zatržený nehet v místě, které ještě nelze zapilovat ani odstřihnout. Nezoufejte! Máme pro vás řešení. I ve většině těchto případů lze nehet opravit, alespoň na dobu nezbytně nutnou, než postižené místo poporoste. Pokud vás tedy, taková nepříjemnost postihne, neváhejte se na nás obrátit.

Gelové nehty
Oprava gelového nehtu
20 min
Oprava gelového nehtu
20 min
150 Kč OBJEDNAT

Maximální počet takto opravovaných nehtů, je tři. Cena je uvedena pouze za jeden nehet. Pokud budete mít k opravě čtyři a více nehtů, automaticky vám doporučíme kompletně celé nové nehty. Poznámka: čas na opravu jednoho nehtu je pouze ORIENTAČNÍ, proto je možné, tuto proceduru objednat POUZE TELEFONICKY.

Odstranění Bio Sculpture® gelů s výživou
45 min
Odstranění Bio Sculpture® gelů s výživou
45 min
280 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Desinfekce. Žádná forma gelové modeláže od firmy Bio Sculpture (gely BS/EVO2), se z vašich nehtů nespilovává. Kombinací šetrného removeru a zábalu v hřejivých rukavičkách se gely během 15-20 minut samy rozpustí. Poté se povrch nehtů šetrně dočistí, nehty se zapilují do vhodné délky a tvaru dle aktuálního stavu. Aplikujeme dvě vrstvy vhodné výživy. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí a aplikací krému.

Odstranění gellaku, Shellacu
55 min
Odstranění gellaku, Shellacu
55 min
400 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou, desinfekce. Gellak se z nehtů odstraňuje pomocí removeru a alobalového zábalu, který se nechá působit přibližně 15-20 minut. Poté se povrch nehtů šetrně dočistí, nehty se zapilují do vhodné délky a tvaru dle aktuálního stavu. Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.

Odstranění umělých nehtů
65 min
Odstranění umělých nehtů
65 min
500 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou, desinfekce. Následuje odbroušení gelových/akrylových nehtů kombinací brusky a pilníků. Odstranění cizích materiálů z vašich nehtů provádíme pouze do takové míry (hloubky), která je vhodná. Velice záleží na stupni poškození přírodních nehtů. U akrylových nehtů doporučujeme postupné odbrušování v kombinaci s odrůstáním nehtů. Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.

Overlay s EVO2
125 min
Overlay s EVO2
125 min
960 Kč OBJEDNAT

Před samotnou aplikací gelového systému EVO2, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné overlay. Jedná se o metodu zpevnění vašich přírodních nehtů, kde je možné korigovat menší nerovnosti nehtů díky souvislé vrstvě gelu. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Tato metoda je vhodná spíše na krátké nehty. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí vč. mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.

Overlay s Bio
125 min
Overlay s Bio
125 min
1 160 Kč OBJEDNAT

Před samotnou aplikací gelového systému Bio, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné overlay. Jedná se o metodu zpevnění vašich přírodních nehtů, kde je možné korigovat i větší nerovnosti nehtů díky souvislé vrstvě gelu. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Tato metoda je vhodná pro každé nehty. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.

Extension s Bio
155 min
Extension s Bio
155 min
1 460 Kč OBJEDNAT

Před samotným extension, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Jedná se o prodloužení krátkých přírodních nehtů pomocí šablon a gelů z řady Bio. Vybírat můžete z mnoha krásných barev jak z řady Bio, tak z řady EVO2. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.

Odstranění umělých nehtů a následné zpevnění
125 min
Odstranění umělých nehtů a následné zpevnění
125 min
1 210 Kč OBJEDNAT

Hledáte klasické doplnění umělých nehtů? Tuto proceduru u nás nenajdete, a to z toho důvodu, že mi děláme nehty vždy nové. BS gely se nedoplňují. Tato procedura je pro vás, klientky, které jste se rozhodly, že už své "umělé" nehty nechcete, a zároveň nechcete být tzv. "bez nehtů", protože po sundání "gelovek"to tak už bývá... Pomůžeme vám překonat toto problematické období, kdy cílem je buďto: přechod na šetrné Bio Sculpture gely, nebo návrat k zcela přírodním nehtům. Obojí je možné.

Pedikúra - kosmetická
Samostatné odstranění gelů/gellaků
35 min
Samostatné odstranění gelů/gellaků
35 min
200 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Odstranění gelových materiálů pomocí frézek a pilníků. Zapilování nehtů do vhodné délky. Na závěr tohoto ošetření aplikujeme olejíček na nehtové okolí a krém na nohy. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni. Poznámka:pokud máte zájem nejen o odstranění, ale i o gelové nehty nové nebo lakování, je potřeba si rezervovat obě služby.

Samostatné odstranění gelů/gellaků s výživou
35 min
Samostatné odstranění gelů/gellaků s výživou
35 min
280 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech ... Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Odstranění gelových materiálů pomocí frézek a pilníků. Zapilování nehtů do vhodné délky. Aplikace výživné vrstvy. Na závěr tohoto ošetření aplikujeme olejíček na nehtové okolí a krém na nohy. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni.

Ošetření nehtů a lakování s Bio Sculpture®
65 min
Ošetření nehtů a lakování s Bio Sculpture®
65 min
500 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech. Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Ošetříme nehtové okolí pomocí diamantových frézek. Zapilujeme nehty do vhodné délky, popř. upravíme i povrch nehtů. Dále aplikujeme výživu, barevný lak a ochrannou vrstvu pro lesk. Celá procedura je zakončena péčí o nehtové okolí vč. aplikace krému na nožky. DŮLEŽITÉ! Provádíme pouze ošetření zdravých, přírodních nehtů, ne kompletní pedikúru. JEDNÁ SE O DOPLŇKOVOU SLUŽBU. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni.

Ošetření nehtů s aplikací gelu EVO2
65 min
Ošetření nehtů s aplikací gelu EVO2
65 min
550 Kč OBJEDNAT

Průvodce procedurou v bodech Dezinfekce, kontrola stavu celých nohou. Ošetříme nehtové okolí pomocí diamantových frézek. Zapilujeme nehty do vhodné délky, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Dále aplikujeme barevný gel EVO2, dle vašeho výběru. Celá procedura je zakončena péčí o nehtové okolí vč. aplikace krému na nožky. DŮLEŽITÉ! Provádíme pouze ošetření zdravých, přírodních nehtů, ne kompletní pedikúru. JEDNÁ SE O DOPLŇKOVOU SLUŽBU. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni.

NEHTY
Adresa
Dvacátého osmého pluku 612/23, Prague 10-Vršovice, Czechia
 
Otevírací doba
Pondělí 10:00 - 19:00  
Úterý 10:00 - 19:00  
Středa 10:00 - 19:00  
Čtvrtek 10:00 - 19:00  
Pátek 10:00 - 19:00  
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Kontakt
vedomakrasa@seznam.cz
https://www.vedomakrasa.com/
 
Odkazy
f i
 
Přijímáme platbu
hotově
kartou

Reference

Helena 20.03.2019 08:07
Skvěle odvedená služba. Výsledkem jsou krásně upravené ruce a dobrá nálada. Doporucuji - tohle zažijete jenom zde.
Cena/kvalita 
100%
Prostředí
100%
Personál
100%
Služba
100%
100%
Michaela 14.03.2019 12:40
Cena/kvalita 
100%
Prostředí
100%
Personál
100%
Služba
100%
100%
Helena 07.03.2019 15:51
Velká pochvala. Toto byla má 4 návštěva tohoto božského místa a jsem čím dál víc šťastnější , že si o mé prací poznamenané ruce mohu nechat pečovat právě zde.Moje manikůra nikdy nevypadala líp.Děkuji <3
Cena/kvalita 
100%
Prostředí
100%
Personál
100%
Služba
100%
100%
Helena 07.03.2019 15:46
!!! Magnifique !!!
Cena/kvalita 
100%
Prostředí
100%
Personál
100%
Služba
100%
100%