Vědomá krása

IMG_20180410_000310_123_1525428907660
 
10

Vědomá krása

NEHTOVÉ STUDIO

Jsme první licencované Bio Sculpture® nehtové studio v ČR.

VĚDOMÁ KRÁSA...ZNAMENÁ MOŽNOST VOLBY.

Zabýváme se především ozdravováním přírodních nehtů, které nejsou v dobré kondici, nebo jsou jakkoliv poškozené v důsledku dlouhodobého zatěžování přírodních nehtů umělými materiály a nešetrnými postupy.

Právě proto je Intuitivní manikúra nedílnou součástí každé procedury v našem studiu.

ČÍM SE INTUITIVNÍ MANIKÚRA ODLIŠUJE? Jedná se o náš ucelený koncept péče, který vznikal...

 

Služby


NEHTY
Manikúra
Gelové nehty
Pedikúra - kosmetická
Manikúra
AKCE ČERVENEC - NOŽKY DO ŽABEK  65 min
K jakékoliv intuitivní manikúře od nás získáte ošetření nehtů na nohou spolu s aplikací nějaké krásné barvičky laku nebo gelu, dle vašeho přání, za AKČNÍ CENU. Pokud se chcete dozvědět více o naší kosmetické pedikúře, přočtěte si danou službu nebo nám neváhejte zavolat. DŮLEŽITÉ! Při objednávce online je potřeba si zarezervovat obě služby (mani i akce pedi) a to tak, aby na sebe procedury navazovaly.
350 Kč OBJEDNAT
Intuitivní manikúra express  35 min
Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů dle aktuálního stavu. Začistíme nehtového okolí. Poté aplikujeme vhodnou bázi. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.
450 Kč OBJEDNAT
Intuitivní manikúra s výživou  65 min
Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtů a nehtového okolí. Poté aplikujeme vhodnou bázi. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.
650 Kč OBJEDNAT
Intuitivní manikúra s lakováním  80 min
Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtů nehtového okolí. Poté aplikujeme vhodnou bázi, barevný lak, ochranný lesk, vše z řady Bio Sculpture. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.
800 Kč OBJEDNAT
Intuitivní manikúra pro muže  65 min
Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku nehtů dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtového okolí. Na požádání nehty vyleštíme. Pro zjemnění pokožky a odstranění mozolů provádíme peeling. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.
650 Kč OBJEDNAT
Lakování nehtů s Bio Sculpture®  20 min
Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Poté aplikujeme jednu vrstvu vhodné báze. Dvě vrstvy barevného laku. Navrch patří ochranná vrstva pro delší trvanlivost a krásný lesk. Můžeme aplikovat sušiš laku (pokud budete pospíchat) a s výběrem vhodné barvičky vám rády pomůžeme. Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.
200 Kč OBJEDNAT
Oprava přírodního nehtu  20 min
Každá z nás to čas od času zažijeme ... Zlomený nebo hluboce zatržený nehet v místě, které ještě nelze zapilovat ani odstřihnout. Nezoufejte! Máme pro vás řešení. I ve většině těchto případů lze nehet opravit, alespoň na dobu nezbytně nutnou, než postižené místo poporoste. Pokud vás tedy, taková nepříjemnost postihne, neváhejte se na nás obrátit.
150 Kč OBJEDNAT
Gelové nehty
AKCE ČERVENEC - NOŽKY DO ŽABEK  65 min
K jakémukoliv overlay nebo odstranění umělých nehtů od nás získáte ošetření nehtů na nohou spolu s aplikací nějaké krásné barvičky laku nebo gelu, dle vašeho přání, za AKČNÍ CENU. Pokud se chcete dozvědět více o naší kosmetické pedikúře, přočtěte si danou službu nebo nám neváhejte zavolat. DŮLEŽITÉ! Při objednávce online je potřeba si zarezervovat obě služby (mani i akce pedi) a to tak, aby na sebe procedury navazovaly.
350 Kč OBJEDNAT
Oprava gelového nehtu  20 min
Maximální počet takto opravovaných nehtů, je tři. Cena je uvedena pouze za jeden nehet. Pokud budete mít k opravě čtyři a více nehtů, automaticky vám doporučíme kompletně celé nové nehty. Poznámka: čas na opravu jednoho nehtu je pouze ORIENTAČNÍ, proto je možné, tuto proceduru objednat POUZE TELEFONICKY.
150 Kč OBJEDNAT
Odstranění Bio Sculpture® gelů s výživou  45 min
Průvodce procedurou v bodech ... Desinfekce. Žádná forma gelové modeláže od firmy Bio Sculpture (gely BS/EVO2), se z vašich nehtů nespilovává. Kombinací šetrného removeru a zábalu v hřejivých rukavičkách se gely během 15-20 minut samy rozpustí. Poté se povrch nehtů šetrně dočistí, nehty se zapilují do vhodné délky a tvaru dle aktuálního stavu. Aplikujeme dvě vrstvy vhodné výživy. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí a aplikací krému.
280 Kč OBJEDNAT
Odstranění gellaku, Shellacu  55 min
Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou, desinfekce. Gellak se z nehtů odstraňuje pomocí removeru a alobalového zábalu, který se nechá působit přibližně 15-20 minut. Poté se povrch nehtů šetrně dočistí, nehty se zapilují do vhodné délky a tvaru dle aktuálního stavu. Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.
400 Kč OBJEDNAT
Odstranění umělých nehtů  65 min
Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou, desinfekce. Následuje odbroušení gelových/akrylových nehtů kombinací brusky a pilníků. Odstranění cizích materiálů z vašich nehtů provádíme pouze do takové míry (hloubky), která je vhodná. Velice záleží na stupni poškození přírodních nehtů. U akrylových nehtů doporučujeme postupné odbrušování v kombinaci s odrůstáním nehtů. Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.
500 Kč OBJEDNAT
Overlay s EVO2  125 min
Před samotnou aplikací gelového systému EVO2, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné overlay. Jedná se o metodu zpevnění vašich přírodních nehtů, kde je možné korigovat menší nerovnosti nehtů díky souvislé vrstvě gelu. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Tato metoda je vhodná spíše na krátké nehty. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí vč. mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.
960 Kč OBJEDNAT
Overlay s Bio  125 min
Před samotnou aplikací gelového systému Bio, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné overlay. Jedná se o metodu zpevnění vašich přírodních nehtů, kde je možné korigovat i větší nerovnosti nehtů díky souvislé vrstvě gelu. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Tato metoda je vhodná pro každé nehty. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.
1 160 Kč OBJEDNAT
Extension s Bio  155 min
Před samotným extension, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Jedná se o prodloužení krátkých přírodních nehtů pomocí šablon a gelů z řady Bio. Vybírat můžete z mnoha krásných barev jak z řady Bio, tak z řady EVO2. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.
1 460 Kč OBJEDNAT
Odstranění umělých nehtů a následné zpevnění  125 min
Hledáte klasické doplnění umělých nehtů? Tuto proceduru u nás nenajdete, a to z toho důvodu, že mi děláme nehty vždy nové. BS gely se nedoplňují. Tato procedura je pro vás, klientky, které jste se rozhodly, že už své "umělé" nehty nechcete, a zároveň nechcete být tzv. "bez nehtů", protože po sundání "gelovek"to tak už bývá... Pomůžeme vám překonat toto problematické období, kdy cílem je buďto: přechod na šetrné Bio Sculpture gely, nebo návrat k zcela přírodním nehtům. Obojí je možné.
1 210 Kč OBJEDNAT
Pedikúra - kosmetická
Samostatné odstranění gelů/gellaků  35 min
Průvodce procedurou v bodech ... Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Odstranění gelových materiálů pomocí frézek a pilníků. Zapilování nehtů do vhodné délky. Na závěr tohoto ošetření aplikujeme olejíček na nehtové okolí a krém na nohy. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni. Poznámka:pokud máte zájem nejen o odstranění, ale i o gelové nehty nové nebo lakování, je potřeba si rezervovat obě služby.
200 Kč OBJEDNAT
Samostatné odstranění gelů/gellaků s výživou  35 min
Průvodce procedurou v bodech ... Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Odstranění gelových materiálů pomocí frézek a pilníků. Zapilování nehtů do vhodné délky. Aplikace výživné vrstvy. Na závěr tohoto ošetření aplikujeme olejíček na nehtové okolí a krém na nohy. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni.
280 Kč OBJEDNAT
Ošetření nehtů a lakování s Bio Sculpture®  65 min
Průvodce procedurou v bodech. Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Ošetříme nehtové okolí pomocí diamantových frézek. Zapilujeme nehty do vhodné délky, popř. upravíme i povrch nehtů. Dále aplikujeme výživu, barevný lak a ochrannou vrstvu pro lesk. Celá procedura je zakončena péčí o nehtové okolí vč. aplikace krému na nožky. DŮLEŽITÉ! Provádíme pouze ošetření zdravých, přírodních nehtů, ne kompletní pedikúru. JEDNÁ SE O DOPLŇKOVOU SLUŽBU. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni.
500 Kč OBJEDNAT
Ošetření nehtů s aplikací gelu EVO2  65 min
Průvodce procedurou v bodech Dezinfekce, kontrola stavu celých nohou. Ošetříme nehtové okolí pomocí diamantových frézek. Zapilujeme nehty do vhodné délky, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Dále aplikujeme barevný gel EVO2, dle vašeho výběru. Celá procedura je zakončena péčí o nehtové okolí vč. aplikace krému na nožky. DŮLEŽITÉ! Provádíme pouze ošetření zdravých, přírodních nehtů, ne kompletní pedikúru. JEDNÁ SE O DOPLŇKOVOU SLUŽBU. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni.
550 Kč OBJEDNAT
NEHTY
Kontakt

Vědomá krása
NEHTOVÉ STUDIO

Dvacátého osmého pluku 612/23, Prague 10-Vršovice, Czechia

Dorozumíme se v jazycích:

  • Čeština
  • Angličtina

Používáme produkty značek:

  • Bio Sculpture

Přijímáme platbu:

  • hotově
  • kartou
Otevírací doba
Pondělí 10:00 - 19:00  
Úterý 10:00 - 19:00  
Středa 10:00 - 19:00  
Čtvrtek 10:00 - 19:00  
Pátek 10:00 - 19:00  
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Odkazy

Reference


Monika Palusakova
27.06.2018 08:06
S K V E L E !:) dakujem a odporucam Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
S K V E L E !:) dakujem a odporucam

Lenka Šťastná
29.05.2018 14:20
Skvělá manikúra od milé Andy. S tak detailní péčí o nehty jsem se ještě nesetkala. Šetrná péče pomocí kosmetiky BioSculpture je úžasným zážitkem. Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
Skvělá manikúra od milé Andy. S tak detailní péčí o nehty jsem se ještě nesetkala. Šetrná péče pomocí kosmetiky BioSculpture je úžasným zážitkem.
Kontakt

Vědomá krása
NEHTOVÉ STUDIO

Dvacátého osmého pluku 612/23, Prague 10-Vršovice, Czechia

Dorozumíme se v jazycích:

  • CZ
  • EN

Používáme produkty značek:

  • Bio Sculpture

Přijímáme platbu:

  • hotově
  • kartou
Otevírací doba
Pondělí 10:00 - 19:00
Úterý 10:00 - 19:00
Středa 10:00 - 19:00
Čtvrtek 10:00 - 19:00
Pátek 10:00 - 19:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Odkazy