Eva Hoduláková

Eva Hoduláková posílá fotografii_1530650194173
 

Eva Hoduláková

RELAXAČNÍ MASÁŽE EVA HODULÁKOVÁ

Salonek se nachází na trase metra C stanice Vyšehrad kousek od samotného památného Vyšehradu.Možnost parkování přímo před vchodem do salonku.Čeká na vás příjemné prostředí pro relaxaci těla i duše.Bohatý výběr relaxačních masáží přímo pro klienta na přání upravíme tak aby komfort a pocit z relaxace byl ten nejlepší.

 

Služby


Vše
TĚLO
Ošetření těla
MASÁŽE
Masáž zad
Relaxační masáž
Léčebná masáž
Masáž
Masáž chodidel
Masáž obličeje
Holistická masáž
Masáž hlavy
Ošetření těla
Masáž speciálně pro ženy  90 min
Masáž pro ženy je kombinace medové a relaxační masáže. Propojení těchto procedur zaručuje vše co náročná žena potřebuje.
1 000 Kč OBJEDNAT
Masáž zad
Uvolňovací masáž zad + baňky  70 min
Při klasické masáži dochází ke zvýšenému prokrvení masírovaných tkání (kůže, podkoží, svalů) a díky tomu pak k rychlejšímu odplavování škodlivin z těla. Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také jako prevence proti nemocem. Salon používá třezalkové olejíčky nebo bio a bylinné mazání bez parabenů a silikonů od značky Bione.
450 Kč OBJEDNAT
Dárkový poukaz  60 min
Dárkový poukaz na uvolňovací masáž záda, krční páteře, rukou a antistresovou masáž hlavy.
450 Kč OBJEDNAT
Relaxační masáž
Relaxační masáž celého těla  70 min
Relax těla i duše ,při této masáži si odpočinete,načerpáte síly,ale hlavně uděláte něco pro sebe a pro své tělo.
700 Kč OBJEDNAT
Lávové kameny masáž +masáž obličeje  70 min
Jedná se o masáž, která blahodárně působí na prohřátí celého těla. Lávové kameny jsou předem nahřáty ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C a následně přikládány na tělo. Uvolňují energetické dráhy, zatuhlé svaly, regulují trávení a zrychlují metabolismus. Výrazně pomáhá při odstranění problémů se spánkem.
1 000 Kč
800 Kč
OBJEDNAT
Relaxační masáž speciálně pro ženy  90 min
Relaxační masáž jako terapie pro vaše záda ,krční páteř,balzám pro ruce ,masáž obličeje a hlavy.
1 000 Kč OBJEDNAT
Dárkový poukaz  70 min
Dárkový poukaz na hodinovou masáž celého těla.
700 Kč OBJEDNAT
Léčebná masáž
Medová masáž  70 min
Med v kombinaci se speciálními masážními hmaty přináší příjemné uvolnění. Působí detoxikačně a revitalizačně. Masáž pomáhá odbourávat stres, chronické onemocnění a zpomaluje stárnutí pokožky.
500 Kč OBJEDNAT
Breussova masáž  70 min
Breussovu masáž zavedl rakouský léčitel z 19. století. Jde o jemnou a manuální masáž zad v oblasti páteře. Za pomoci speciálních pomalých hmatů, vedoucích přímo po páteři, lze docílit regenerace meziobratlových plotének. Efektu uvolnění napomáhá třezalkový olej, který se velmi lehce vpíjí do kůže. Tato masáž je vhodná i pro starší lidi a dokonce i ty, kteří trpí osteoporózou.
500 Kč OBJEDNAT
Uvolňovací masáž + Access Bars terapie  105 min
Celkový relax a uvolnění pro vaše tělo.Access Bars terapie pročistí myšlenky a bloky které máme uložené za celý život a masáží bodů na hlavě dochází k jejich uvolnění.
1 400 Kč OBJEDNAT
Masáž
Těhotenská masáž  70 min
Masáž pro nastávající maminky je bezpečná, velmi jemná a speciální technika, která pomáhá od bolesti zad a kříže, šíje a nohou, právě v období těhotenství, kdy s těmito obtížení potýká snad každá maminka. Masáž vám pomůže navodit harmonii, odbourat stres a předejít všem bolestem, které jsou spojeny s tělesnými změnami, kterými musíte v těhotenství projít! Objednat lze 30min. - 300,- Kč // 40min. 400,-Kč
600 Kč OBJEDNAT
Indická masáž hlavy  30 min
Antistresová masáž hlavy Tato masáž je určena zejména těm, kteří potřebují celkově zpomalit, zklidnit, vydechnout všechny starosti, stresy, negace a znovu nadechnout klid, pohodu,optimismus a chuť do života.
300 Kč OBJEDNAT
Havajská masáž  70 min
Havajská masáž Lomi Lomi je masáž dlouhými, hlubokými tahy, které uvolní svalové napětí a rozproudí energii v těle. Na rozdíl od jiných masáží se k masírování používá kromě prstů a dlaní také předloktí. Díky své rytmice a provedení, má masáž vysoký terapeutický a relaxační účinek.
600 Kč OBJEDNAT
Bambusová masáž  60 min
Masáž bambusovými tyčemi je velmi účinnou metodou jak rozproudit lymfatický systém a zároveň stimulovat svaly. Masáž je prováděna pomocí nahřátých bambusových tyčí různých velikostí a má výrazné uvolňující, obnovující a drenážní vlastnosti. Je ideální jak pro muže (zvlášť pro sportovce díky stimulaci nervových zakončení a svalových vláken), tak pro ženy (zvláště pro ty co trpí celulitidou a otoky, díky zesílení drenážních a obnovujících vlastností).
650 Kč OBJEDNAT
Relaxační masáž svíčkou //Šíje + záda+ nohy  60 min
Základem této nenáročné tepelné terapie je rozvedení tepla včelího vosku po těle klienta pomocí jemné masáže. Toto postupné zahřívání bolestivých a studených míst, zvyšující jejich prokrvení, jistě potěší jak klienty, kteří si chtějí jen odpočinout, tak i klienty trpící bolestmi svalů. Masáž je zakončena zábalem zad. Výsledkem masáže je tedy dokonalé uvolnění svalů, odstranění únavy, stresu a obnova energie.
790 Kč OBJEDNAT
Pohotovostní masáž zad a šíje  40 min
Jedná se o pohotovostní masáž při bolesti šíje. Jemné uvolňovací tahy působí jako první pomoc při bolesti, použití bio olejíčku nebo chladivého gelu zaručuje úlevu. Salon používá třezalkový bio olejíček nebo gel značky Bione Cosmetics, bylinný zklidňující gel na unavené svaly a klouby, bez parabenů a silikonu.
240 Kč OBJEDNAT
Těhotenská  45 min
400 Kč OBJEDNAT
Těhotenská  35 min
300 Kč OBJEDNAT
Masáž chodidel
Relaxační masáž plosek  45 min
Masáž plosek odstraňuje celkové napětí a zbavuje nás stresu a únavy,zároveň dochází k uvolnění od bolesti plosek po náročném dni.
420 Kč OBJEDNAT
Masáž obličeje
Masáž obličeje+použití lávových kamenů  50 min
Masáží obličeje předcházíme tvorbě vrásek ,zlepšuje se elastika kůže.
500 Kč OBJEDNAT
Holistická masáž
Aromaterapeutická masáž - celé tělo  135 min
Eterické oleje jsou vybrané na míru jednotlivého klienta a ředěné v kvalitním přírodním rostlinném oleji pak vytváří kompozici aromaterapie, která proniká všemi vrstvami kůže, pomáhá odstranit fyzické potíže, ale také podpoří psychickou rovnováhu. Podobně jako při meditaci se při hluboké relaxaci sníží mozková frekvence na hladinu alfa, ve které je naše tělo schopno samo regenerovat, dochází k samoozdravnému procesu v kombinaci hmatů dochází k nastolení rovnováhy v těle.
1 350 Kč OBJEDNAT
Aromaterapeutická masáž  105 min
Eterické oleje jsou vybrané na míru jednotlivého klienta a ředěné v kvalitním přírodním rostlinném oleji pak vytváří kompozici aromaterapie, která proniká všemi vrstvami kůže, pomáhá odstranit fyzické potíže, ale také podpoří psychickou rovnováhu.
900 Kč OBJEDNAT
Aromaterapeutická masáž - záda/šíje/paže  75 min
Masáž je od pradávna považována za nejpřirozenější a nejúčinnější způsob léčby, je zároveň i nejpříjemnější formou, jak zlepšit celkový stav organismu. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. „Aromka“ je nádhernou voňavou symfonií rozehrávající každou buňku lidského těla.
700 Kč OBJEDNAT
Masáž hlavy
Access Bars  70 min
Přinášíme jednoduchou metodu odblokování toho co nám brání ve šťastnější životě. Terapeut působí doteky na 32 bodů na hlavě klienta.Působí se tak na všechny oblasti člověka.Nutné telefonické objednání.
700 Kč OBJEDNAT
Terapie Access Bars  45 min
500 Kč OBJEDNAT
TĚLO
MASÁŽE
Kontakt

Eva Hoduláková
RELAXAČNÍ MASÁŽE EVA HODULÁKOVÁ

Na Pankráci 470/8, Nusle, Praha-Praha 4, Česko

Dorozumíme se v jazycích:

  • Čeština
  • Angličtina
  • Ruština

Přijímáme platbu:

  • hotově
Otevírací doba
Pondělí 09:00 - 20:00  
Úterý 09:00 - 20:00  
Středa 09:00 - 20:00  
Čtvrtek 09:00 - 20:00  
Pátek zavřeno
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Odkazy

Kontakt

Eva Hoduláková
RELAXAČNÍ MASÁŽE EVA HODULÁKOVÁ

Na Pankráci 470/8, Nusle, Praha-Praha 4, Česko

Dorozumíme se v jazycích:

  • CZ
  • EN
  • RU

Přijímáme platbu:

  • hotově
Otevírací doba
Pondělí 09:00 - 20:00
Úterý 09:00 - 20:00
Středa 09:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 20:00
Pátek zavřeno
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Odkazy