Jmenuji se Lenka Šťastná...

Lenka

...a jsem opravdu šťastná, že se setkáváme na stránkách Salon24. Salon24 vznikl, protože jsem chtěla ženám, ale i mužům, a co si budeme říkat, i sobě zjednodušit a zpříjemnit objednávání beauty a wellness služeb. Všechno ostatní si přece už online zařizujeme. Od nákupů přes lístky do divadla po rezervaci stolu v restauraci.

Navíc miluju, když mi masérka nebo manikérka věnují plnou pozornost. Proto jsem chtěla pomoci beauty profesionálům, aby mohli pečovat o klienty a nemuseli odbíhat ke zvonícímu telefonu a večery trávit rozesíláním SMS upomínek na další den.

Proto vznikl Salon24, online rezervační systém pro salony i beauty profesionály, který je jednoduchý na používání a zároveň bez problémů funguje.

Občas sice bývá docela výzva přesvědčit některé salony o výhodách online rezervací, ale těší mě, že po prvním otestování Salon24 s úlevou zahazují papírové diáře a vypínají zvonění telefonu. Ráda se svým týmem pracuji i na technickém vývoji a společně přidáváme nové funkce, po kterých naši klienti volají.

Jsem ráda, že jste si vybrali Salon24

Lenka Šťastná,
zakladatelka Salon24

Ještě váháte? Vyzkoušejte Salon24 pro své studio ještě dnes.

Vyzkoušet zdarma

Objevte ty nejlepší kadeřníky, manikérky nebo masáže v okolí.

Prozkoumat salony v okolí

Instagram

Reference

 • "Díky snadnému přístupu vím, co se v salonu děje, i když jsem na cestách. Automatické odesílání SMS klientům usnadňuje práci recepční a velkou výhodu vidím v tom, že jakoukoliv změnu v kalendáři vidí zaměstnanci ve svém mobilu."
  Jaroslava Valentová
  Medical Esthet & Spa
 • „Jsem často na cestách, a proto je skvělé, že Salon24 mohu používat odkudkoliv. Není problém zkontrolovat, kdy mám dalšího klienta, zhodnotit tržby nebo se podívat, jestli mám nové reference od klientů.“
  Zdeňka Hrstková
  Home Nails Spa
 • „Náš salon využívá online objednávání přes Salon24 od počátku fungování a zákaznicím tento způsob velmi vyhovuje. Online objednávky jsou přehledné a jednoduché jak pro nás, tak pro klientky. Velmi oceňuji také profil salonu, kde zveřejňujeme fotografie našich prací a zakáznice přímo na profil píší své reference.“
  Martina Jiříčková
  The Brows Salon
 • „Online objednávání mi práci hodně zjednodušilo. Super je, že i když mám dovolenou, mé klientky mají stále možnost se objednávat."
  Barča Rubínová
  Beauty Body*
 • „Salon24.cz mi umožňuje se v klidu věnovat klientovi a nemuset pořád zvedat telefony. Zákazníci oceňují snadnou rezervaci služby, kdy se jim to hodí. Pro začínající podnikatele je Salon24 skvělou oporou.“
  Mirka Horáčková
  Poctivé masáže
 • „Čtvrtina mých klientů se už objednává online, a dokonce mi i za tak krátkou dobu přibyli dva noví zákazníci. Úžasné jsou SMS upomínky, které mi ušetří hodně starostí a i mí klienti si SMSky hodně pochvalují.“
  Martina Sittová
  Nails by Dagmar
< >

Máte otázky? Zeptejte se!

Váš e-mail
Dotaz
Lenka
Lenka Šťastná
Zakladatelka projektu Salon24

+420 228 226 896
lenka@salon24.cz