Kristýna Jelínková MAKE-UP | HAIR | BEAUTY OBJEDNAT SE
KRISTÝNA JELÍNKOVÁ - KOSMETIKA A VIZÁŽISTIKA
Kristýna Jelínková MAKE-UP | HAIR | BEAUTY
KRISTÝNA JELÍNKOVÁ - KOSMETIKA A VIZÁŽISTIKA
OBJEDNAT SE


logo na foto    bílé pozadí
Kristýna Jelínková MAKE-UP | HAIR | BEAUTY
KRISTÝNA JELÍNKOVÁ - KOSMETIKA A VIZÁŽISTIKA, Bělehradská 542, Pardubice II-Polabiny, Česko

Jmenuji se Kristýna Jelínková a jsem kosmetička, vizážistka a vlasová stylistka působící převážně v Pardubicích. Specializuji se na svatby a osobní klientelu. Pracuji pouze s kvalitní kosmetikou různých značek (např. M.A.C., Too Faced, Tarte, Hourglass atd.)

Čeká Vás v blízké době ples, sv...
více +


 

Služby

OBLIČEJ
Líčení
Ošetření obličeje
Líčení
Večerní/ Plesové líčení vč. účesu
120 min
Večerní/ Plesové líčení vč. účesu
120 min
2 500 Kč OBJEDNAT

Chystáte se na ples, večírek nebo na párty? V tom případě rozhodně potřebujete vypadat skvěle! Výraznější líčení, využívající sytější barvy, třpytky, atd. Je vhodné pro plesy, večírky a jiné vyjímečné události, vhodně jej doplníme společenským účesem. Líčení a účes zvolíme tak, aby ladili s Vaším celkovým lookem. Velmi ráda Vám také pomohu s výběrem doplňků a šperků, aby celkový vzhled byl prostě dokonalý.

Slavnostní líčení
45 min
Slavnostní líčení
45 min
1 000 Kč OBJEDNAT

Máte před sebou slavnostní událost? Chcete vypadat přirozeně a přesto nevšedně? Ať už se chystáte na svatbu jako host, nebo před sebou máte narozeninovou párty či jinou vyjímečnou událost, ráda se postarám o Váš make-up, aby byl naprosto perfektní.

Svatební balíček MINI
120 min
Svatební balíček MINI
120 min
6 000 Kč OBJEDNAT

Balíček MINI obsahuje: - konzultace - zkouška svatebního líčení a účesu - líčení a účes v den svatby - aplikace umělých řas (trsy) - pomoc při oblékání do šatů

Fotomake-up & vlasový styling
90 min
Fotomake-up & vlasový styling
90 min
1 500 Kč OBJEDNAT

Intenzivnější líčení, které vynikne na fotografiích včetně jednoduchého vlasového stylingu. Máte naplánované focení a chcete na fotkách vypadat skvěle? Díky správnému líčení a účesu můžete působit přirozeně, něžně i sexy. Líčení přizpůsobím stylu focení a pomohu Vám s celkovým stylingem. Fotomake-up se liší od běžného denního nebo večerního make-upu, je vždy intenzivnější a lépe tak vynikne na fotografiích. Po domluvě Vám mohu také asistovat během focení pro potřebné drobné úpravy.

Individuální kurz líčení
150 min
Individuální kurz líčení
150 min
2 500 Kč OBJEDNAT

Na kurzu společně projdeme jednotlivé postupy v líčení krok za krokem. Naučím Vás jak se rychle nalíčit na každý den a jak líčení jednoduše upravit do večerní podoby. ​Společně vybereme vhodné barvy, které jsou právě pro Vás nejlepší a také Vás naučím, jak správně pracovat s kosmetickými štětci. S sebou není potřeba nic. Veškerá kosmetika, včetně přípravků na odlíčení, hydrataci i samotné líčení, bude k dispozici na místě.

Ošetření obličeje
Základní kosmetické ošetření
60 min
Základní kosmetické ošetření
60 min
1 050 Kč OBJEDNAT

Toto ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, tonizace, peeling, čištění pleti pomocí UZ špachtle, manuální hloubkové čištění, depilace horního rtu, dočištění tvaru obočí, maska, sérum, hydratační oční a pleťový krém, hydratace rtů. ​ Každé ošetření je vždy přizpůsobeno stavu Vaší pleti a problému, který je potřeba řešit. Toto ošetření je vhodné zejména pro ženy do 25let a pro muže.

Klasické kosmetické ošetření
90 min
Klasické kosmetické ošetření
90 min
1 250 Kč OBJEDNAT

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, tonizace, peeling, čištění pleti pomocí UZ špachtle, manuální hloubkové čištění, depilace horního rtu, dočištění tvaru obočí, relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, peeling rukou, sérum, hydratační oční a pleťový krém, hydratace rtů. ​ Každé ošetření je vždy přizpůsobeno stavu Vaší pleti a problému, který je potřeba řešit. Toto ošetření je doporučeno ženám cca od 25let, neboť zahrnuje regenerační a omlazující masáž obličeje.

LASH FILLER
90 min
LASH FILLER
90 min
1 100 Kč OBJEDNAT

Lash Filler je moderní a revoluční péče o přirozené řasy. Během ošetření jsou Vaše řasy vyživeny, nabarveny a natočeny tak, že vypadají jako po použití řasenky. Zvýrazněním celé délky řas a jejich natočením směrem vzhůru působí řasy mnohem delším, ale stále přirozeným dojmem. Výživa prostupuje řasou, ukládá se v ní, vyživuje cibulku a působí na růst řasy. Ošetření dodá Vašim řasám dlouhotrvající tvar, elasticitu, hedvábný a zdravý vzhled.

OBLIČEJ
Adresa
Bělehradská 542, Pardubice II-Polabiny, Česko
 
Otevírací doba
Pondělí 08:00 - 11:00   16:00 - 20:00  
Úterý 08:00 - 11:00   15:30 - 19:00  
Středa 08:00 - 11:00  
Čtvrtek 08:00 - 11:00   16:00 - 19:00  
Pátek 08:00 - 11:00  
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Kontakt
jelinkova-kristyna@email.cz
www.jelinkova-kristyna.cz
 
Odkazy
f i
 
Přijímáme platbu
hotově