LUCY LINN FELLS

ajur
 

LUCY LINN FELLS

FIT KONDICE

Masáže terapeutické i relaxační. Fyzioterapie. Osobní trénink.

www.fitkondice.cz

 

Služby


Vše
OBLIČEJ
Ošetření obličeje
MASÁŽE
Léčebná masáž
Holistická masáž
Shiatsu masáž
Reflexní masáž chodidel
Baňkování
Reiki masáž
Indická masáž
FITNESS & JÓGA
Jóga
Osobní trenér
Pilates
Ošetření obličeje
Manuální lifting obličeje  60 min
Vysoce účinná masáž, která aktivuje výživu, zlepšuje tonus kůže, vyhlazuje vrásky a kontury. Podporuje imunitní systém.
450 Kč OBJEDNAT
Medová masáž obličeje a okurková maska  30 min
Odstranuje toxiny z pleti, osvěžuje, vyživuje ,vypíná plet a zanechá ji hedvábně hladkou a zářivou.
300 Kč OBJEDNAT
Léčebná masáž
Therapeutická masáž  60 min
Tato masáž léčí bolavé, zatuhlé svaly a zlepšuje jejich funkci a flexibilitu. Používá různé techniky vzhledem k problému s účinkem jak na povrchové ,tak i na hlubokouvé uvolnění svalů, které jsou přetíženy jednostranným zapojením či zkrácením. Nejčastěji se jedná o svaly zad, krku a dolních končetin. Cílem této terapeutické masáže je znovuobnovení výživy a prokrvení svalů správné držení těla a bezbolestný pohyb. Jedním z nich je i Dornova metoda.V případě dlouhotrvajících potíží je zapotřebí sé
650 Kč OBJEDNAT
Holistická masáž
Havajská masáž LomiLomi  60 min
Tradični havajská masáž založená na rytmických technikách, využívající nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené jemnou uklidňující hudbou. Výborně si odpočinete nejen tělesně ale i duševně. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními masážemi.
750 Kč OBJEDNAT
Medová masáž  30 min
Medová masáž se provádí na zádech. Potřu Vás tekutým voňavým medem a poté ho speciální technikou vmasíruji do těla . Med vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Po masáži zůstane na kůži pěna, kterou odstraním vlhkým ručníkem, takže nemusíte mít strach, že budete ulepení.Medová masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Doporučuje lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem. Je účinná jako prostředek k oživení orga
350 Kč OBJEDNAT
Shiatsu masáž
Zen Touch Shiatsu  60 min
Styl Shaitsu, jehož zakladatelem je mistr Seymuor Koblin, který je zakladatelem školy The School of Healing Arts v Kalifornii.Shiatsu je japonské slovo znamenající "tlak prstu", který se provádí na kůži v různých bodech podél energetických drah (meridiánů) spojovaných s funkcí životně důležitých orgánů, čili je založena na cirkulaci energie zvané ki (čchi) v těle. Jedná se tedy o terapii připomínající masáž, ale terapeut pracuje na akupunkturních drahách.
700 Kč OBJEDNAT
Reflexní masáž chodidel
Reflexní masáž chodidel  45 min
Terapie založená na reflexních bodech na chodidlech a dlaních, které odpovídají daným orgánům našeho těla. Každý reflexní bod je zakončením reflexní (nervové) dráhy, která začíná například v mozku, prochází danými orgány a končí na našem chodidle. Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů. Zkušený terapeut díky této metodě rozpozná příčiny zdravotních problémů.
450 Kč OBJEDNAT
Baňkování
Baňkování  30 min
Baňkování Baňkování je metoda známá déle než pět a půl tisíce let. První zmínky o této metodě nalezneme už v Mezopotámii, u starých indiánů, ale i v jiných koutech světa. V Číně se baňky používaly po tisíciletí. Účinky baňkování : Z těla se začnou odplavovat potními žlázami a lymfatickým systémem všechny nečistoty (tzv. metabolity).Tkáň se prokrví, dochází k pročištění krve a zlepšení krevního oběhu. Při baňkové masáži dochází k uvolnění ztuhlých svalů a k odstranění bolesti.
300 Kč OBJEDNAT
Reiki masáž
Reiki  30 min
Reiki je přírodní metoda léčení energií, která prochází rukama dárce, který působí jako kanál pro průchod energie (chanelling). Název pochází ze dvou japonských jmen Rei znamená vesmírný a Ki znamená životní energii. Reiki působí relaxačně, snížuje úzkost a napětí. Působí na všech úrovních : fyzické, mentální, emocionální a duchovní. Reiki pomáhá v každodenních záležitostech. Pomáhá najít vlastní sílu a víru věřit v sebe a také Vesmíru
300 Kč OBJEDNAT
Indická masáž
Indická masáž hlavy Champi  60 min
Jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody.
550 Kč OBJEDNAT
Jóga
Osobní trenink  60 min
Cvičení jogy působí pozitivně na propojení duše a těla. Navíc se při tom posilují a protahují svaly, což ovlivňuje krevní oběh, trávení a dýchání. Zklidňuje se a posiluje nervový systém, což následně ovlivňuje mysl. Osvědčuje se účinně při léčbě širokého rozsahu zdravotních problémů, například bolavá záda, nespavost. Hodiny, které vedu jsou takto zaměřené : zklidnit, protáhnout, posílit. Jsou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé.
400 Kč OBJEDNAT
Osobní trenér
Osobní trenink  60 min
Osobní přístup ke klientovi mi dává možnost : umožnit mu rychlejší a trvalejší výsledky než individuální snaha zahodit špatné návyky, které mu škodí, nebo jsou zbytečné ukázat, jak cvičit, aby dosáhl svých cílů ( zničení tuků, zpevnění, nabírání svalů, regenerace, ukázat, jak správně používat stroje v posilovně včetně nastavení a zátěže naučit, jak cvičit, aby nebolela záda a klouby a jak předcházet zraněním, způsobeným špatným posilováním​
500 Kč OBJEDNAT
Pilates
Zdravotní cvičení  60 min
Zdravotní cvičení je vhodné zejména pro ty, kteří mají problémy s určitými partiemi - nejčastěji jsou to bolavá záda, ale i pro ty, kteří chtějí posílit oslabený pohybový aparát.. Zdravotní cvičení napomáhá obnovovat správné držení těla a rovnováhu.
400 Kč OBJEDNAT
OBLIČEJ
MASÁŽE
FITNESS & JÓGA
Kontakt

LUCY LINN FELLS
FIT KONDICE

R5 Fitness, Růžová, New Town, Czechia

Dorozumíme se v jazycích:

  • Čeština
  • Angličtina

Přijímáme platbu:

  • hotově
Otevírací doba
Pondělí 10:00 - 16:00  
Úterý 10:00 - 16:00  
Středa 07:00 - 20:00  
Čtvrtek 09:00 - 16:00  
Pátek 14:00 - 21:00  
Sobota 08:00 - 20:00  
Neděle 08:00 - 20:00  
Odkazy

Kontakt

LUCY LINN FELLS
FIT KONDICE

R5 Fitness, Růžová, New Town, Czechia

Dorozumíme se v jazycích:

  • CZ
  • EN

Přijímáme platbu:

  • hotově
Otevírací doba
Pondělí 10:00 - 16:00
Úterý 10:00 - 16:00
Středa 07:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 16:00
Pátek 14:00 - 21:00
Sobota 08:00 - 20:00
Neděle 08:00 - 20:00
Odkazy