Salon de Beauté

image1
 
8,5

Salon de Beauté

SALON DE BEAUTÉ

Kosmetický salon v centru Českých Budějovic zaměřený na kompletní péči o tvář a tělo, depilaci krémovými vosky LYCON, cukrovou pastou, mezoterapii přístrojem DermaPen a ošetření aknózní pleti Biostimulačním laserem BTL. Objevte a vyzkoušejte exkluzivitu předních francouzských značek ERICSON LABORATOIRE, GISELE DELORME, dekorativní certifikované BIO kosmetiky ZUIIorganic. Dopřejte si přírodní terapii pro harmonii a rovnováhu těla s jedinečnou péčí BIO kosmetiky INLIGHT.

 

Služby


Vše
OBLIČEJ
Analýza pleti/tipy na ošetření
Obočí
Řasy
Ošetření očí
Ošetření obličeje
Peeling
Akné
Vrásky
Líčení
Laserové ošetření
Doplňkové služby
TĚLO
Ošetření těla
Ošetření celulitidy
Detox
DEPILACE
Depilace
Sugaring
Pánský vosk
NEHTY
Manikúra
Analýza pleti/tipy na ošetření
Diagnostika pleti - konzultace  30 min
Posouzení stavu pleti, konzultace dosavadní domácí péče, doporučení přípravků péče o pleť dle aktuálního stavu pleti, návrh plánu péče o pleť na následující 1-3 měsíce. Domů si od nás odnesete RECEPT KRÁSY NA MÍRU GISELE DELORME, testry doporučených přípravků na vyzkoušení.
190 Kč OBJEDNAT
Obočí
Úprava obočí  15 min
100 Kč OBJEDNAT
Barvení obočí  15 min
K barvení obočí používáme barvy značky REFECTOCIL.
100 Kč OBJEDNAT
Úprava obočí + barvení  30 min
190 Kč OBJEDNAT
Úprava obočí voskem LYCON  30 min
210 Kč OBJEDNAT
Úprava obočí voskem LYCON + barvení  30 min
350 Kč OBJEDNAT
Řasy
Barvení řas  30 min
K barvení řas používáme barvy značky REFECTOCIL.
190 Kč OBJEDNAT
Trvalá na řasy  45 min
450 Kč OBJEDNAT
Ošetření očí
Revitalizační ošetření očního okolí  45 min
Revitalizační ošetření očního okolí GISELE DELORME redukuje vrásky a váčky pod očima, vyhlazuje a revitalizuje jemnou pleť kolem očí. Ošetření se skládá z masáže lehkými doteky s vitamínovým sérem, jemného peelingu na očních víčkách, aplikaci revitalizační masky a zpevňujících očních polštářků. Výsledkem je omlazené oční okolí, projasněný pohled.
490 Kč OBJEDNAT
BIOPTIC ERICSON LABORATOIRE  45 min
Efektivní řešení všech problémů očního okolí - vrásky, váčky, tmavé kruhy, zvýšená reaktivita. Vhodné i pro nejcitlivější pokožku. Kůže je v oblasti kontur velmi tenká a bezesporu představuje nejjemnější část obličeje. Navíc oko velmi rychle reaguje na únavu a její účinky lze na pleti pozorovat tvorbou kruhů nebo váčků pod očima. Proto oblast očí vyžaduje včasnou, průběžnou a důkladnou péči. Specifické produkty ERICSON LABORATOIRE umožňují ošetřit a odstranit již viditelné problémy.
690 Kč OBJEDNAT
Ošetření obličeje
Hloubkové čistící ošetření - GISELE DELORME  30 min
Čistící a regenerační ošetření pleti, všechny výhody ošetření Arom´Activ ve 30 minutách s okamžitým výsledkem, pleť je čistá, zklidněná a viditelně krásnější.
690 Kč OBJEDNAT
Rozjasňující regenerační ošetření G.DELORME  90 min
Stimuluje buněčnou obnovu, posiluje a rozjasňuje pleť. Součástí ošetření je exkluzivní drenážní metoda (obličej, tělo, vlasy) s aromaterapií GISELE DELORME. Účinky Arom´Activ drenáže: napomáhá účinnému vstřebání aktivních látek, podporuje mikrocirkulaci, redukuj vznik vrásek a otoky kolem očí, navrací pleti jas, napomáhá odstranění toxinů. Pokožka je čistá, mladší a krásnější. Kromě okamžitého výsledku Vám tato drenáž dodá příjemný pocit dokonalé relaxace a pohodlí.
1 390 Kč OBJEDNAT
HYDRA CLINIC ERICSON LABORATOIRE  90 min
Inovativní hydratační a vyživující řada, která je výsledkem technologického a vědeckého výzkumu. Čtyři nejnovější látky z biomedicíny pro účinnou hydrataci, hojení a regeneraci. Aplikace objevu oceněného Nobelovou cenou za aquaporiny. Stárnutí, působení prostředí, znečištění, kouření a opakovaná expozice na slunci - to vše jsou faktory, které kůži každý den poškozují a narušují mechanismus hydratace. Nedostatečně hydratovaná pleť ztrácí pružnost, elastičnost a dochází k tvorbě jemných vrásek.
1 790 Kč OBJEDNAT
FRESH CAVIAR ERICSON LABORATOIRE  120 min
Prestižní péče o obličej s pravým jeseteřím kaviárem. Procedura zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění. Příjemně vonící organická kosmetika bez chemických konzervantů, umělých barviv a vůní. Maximální snášenlivost i pro tu nejcitlivější pokožku. Čerstvé kaviárové buňky obsahují výživný koktejl s hojným zastoupením bílkovin, bohatý na peptidy a esenciální aminokyseliny. Jedná se i o zásadní doplněk jakékoliv péče proti stárnutí. Pro ženy a muže od 25 let.
2 490 Kč OBJEDNAT
ENERGY LIFT ERICSON LABORATOIRE  120 min
Liftingová procedura korigující tvar obličeje bez chirurgické traumatizace, bez bolesti, bez rizika, vhodná pro ženy a muže od 35 let. Účinně vyplňuje vrásky, tonizuje a vypíná pleť, současně atakuje lokalizovaný tuk na krku, spodních částech tváří, zvýrazňuje kontury obličeje. Toto silné, nechirurgické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje nám plně restrukturovat kontury obličeje tím, že v sobě slučuje dva typy působení.
2 290 Kč OBJEDNAT
MESO-VIT ERICSON LABORATOIRE  120 min
Plnohodnotná alternativa mezoterapie. Zklidňující a hojivé účinky po mezoterapii. Efekt "vitamínové bomby". Komplexní péče určená pro ženy a muže od 25 let řešící problémy s nedostatečnou tonizací pleti, vráskami, pigmentovými skvrnami, přecitlivělostí pokožky. Výzkumné oddělení EL zvolilo tři vitamíny A,C,E ve stabilizované podobě umožňující hlubší a silnější působení. Jsou zásadní pro zachování zdravého a mladistvého vzhledu pleti.
2 290 Kč OBJEDNAT
BIOPURE ERICSON LABORATOIRE  90 min
Nová exkluzivní kyslíková terapie pleti s účinnou detoxikací pracující na principu nejnovějších technologií a vysoce kvalitních přírodních extraktů. Určena pro pleť vystavenou škodlivým účinkům městského znečištěného ovzduší s nedostatkem kyslíku. Pokrokové technologie v řadě BIOPURE zajišťují tu pravou "léčbu kyslíkem". Unikátní péče zlepšením buněčného transportu kyslíku podporuje produkci kolagenu a elastinu, hojení ran a buněčnou regeneraci. Efektivně omlazuje, vyhlazuje vrásky.
1 790 Kč OBJEDNAT
FEMINITY ERICSON LABORATOIRE  90 min
Řešení hormonální disbalance a ochrana kmenových buněk. Uchování mladistvého vzhledu. Zdroj hydratace a přirozené regenerační schopnosti. Dermokosmetická aplikace Nobelovy ceny za medicínu v oblasti kmenových buněk, péče o pleť určená pouze pro ženy od 25 let věku až do menopauzy. Obnova hormonální rovnováhy pleti s přírodní složkou PHYTO-AGE extrakt z ploštičníku hroznovitého. Ochrana kmenových buněk - inovativní kód SURVICODE proti stárnutí.
1 990 Kč OBJEDNAT
PERFECTION ERICSON LABORATOIRE  90 min
Inovativní péče s trojím účinkem pro zesvětlení pokožky, odstranění pigmentových skvrn. Způsob, který funguje dokonce ještě předtím, než se nastartuje proces tvorby pigmentu. Výsledkem je postupné odstraňování hyperpigmentovaných oblastí. Fluidy, krémy a séra řady PERFECTION jsou navíc obohacena ochranou před sluncem a filtry, které plní zásadní roli při vstřebávání nebo odrážení UV paprsků a omezování jejich průniku do kůže. Odborné zesvětlující ošetření pro ženy a muže od 25 let.
1 990 Kč OBJEDNAT
Peeling
ENZYMACID ERICSON LABORATOIRE  90 min
NOVÁ GENERACE PEELINGU S VÍCENÁSOBNÝM ÚČINKEM. Mikrodermabraze + chemický peeling + enzymatický peeling. Zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků podráždění, bolesti a zčervenání. Zlepšuje kvallitu kožních tkání a řeší různé typy kožních problémů: nadměrná pigmentace, zesílená pokožka, vrásky, jizvy, nevýrazná a unavená pleť. Při pravidelném používání vedou tato ošetření k dramatické a viditelné obnově stavu pleti a výtečné výsledky poskytují v kombinaci s dalšími ošetřeními EL.
1 990 Kč OBJEDNAT
Akné
Okysličující ošetření - GISELE DELORME  60 min
Problematická a nečistá pleť, ošetření napravuje a odstraňuje nedokonalosti pleti, čistí ji do hloubky. Typickými znaky ošetření GISELE DELORME jsou podpora mikrocirkulace, detoxikace a stimulace přirozených funkcí pleti, které výrazně zvyšují účinnost používaných produktů. Součástí ošetření je exkluzivní drenážní metoda AROM´ACTIV DRENÁŽ s aromaterapií GISELE DELORME. Kromě okamžitého viditelného výsledku Vám tato drenáž dodá příjemný pocit dokonalé relaxace a pohodlí.
1 090 Kč OBJEDNAT
ACTI-BIOTIC ERICSON LABORATOIRE  60 min
ANTI-HORMONÁLNÍ OŠETŘENÍ SMÍŠENÉ, MASTNÉ PLETI A PLETI NÁCHYLNÉ K AKNÉ. Stimulace vlastních přirozených antibiotik kůže. Řešení všech problémů smíšené, mastné a aknetické pleti žen, mužů a mladistvých všech věkových kategorií. Produkty řady ACTI-BIOTIC obsahují silné aktivní složky s čistícími, antihormonálními, antibakteriálními, detoxikačními, matujícími, hydratačními a zklidňujícími účinky. Hlavní aktivní látky: Dermapur, Acnet, Biodextrol, Phycosacharide AC.
1 490 Kč OBJEDNAT
Vrásky
Vyhlazující energizující ošetření G. DELORME  120 min
Luxusní ošetření GISELE DELORME proti vráskám, vyhlazuje, rozjasňuje, navrací pleti vitalitu a mládí. Při ošetření si užijete uvítací rituál, relaxační fázi, vyhlazení pomocí metody GUA-SHA, zpevňující zábal obličeje, zklidňující a regenerační fázi, omlazující a ochrannou fázi. Metoda GUA-SHA spočívá v něžných tlacích na obličej za pomoci 2 lávových kamenů. Ve spojení s esenciálními oleji GISELE DELORME zvyšují kmeny účinnost ošetření. Detoxikují a napomáhají vstřebávání účinných látek.
1 490 Kč OBJEDNAT
SKINJEXION ERICSON LABORATOIRE  120 min
BEZPEČNÁ PROTIVRÁSKOVÁ TERAPIE Kombinace 3 HI-TECH látek jako ryzí alternativa injekčních zákroků, botulotoxinových, hyaluronových injekcí a meziterapie, ovšem zbavená jejich vedlejších účinků a rizik. Díky synergii obsažených látek poskytuje nejen okamžitý efekt, ale i dlouhotrvající výsledky. Efektivně omlazuje a oddaluje stárnutí pokožky. Účinek salonního ošetření umocňuje použití endotermické masky a dvou nástrojků.
2 490 Kč OBJEDNAT
GENXSKIN ERICSON LABORATOIRE  120 min
KOSMETOGENETICKÁ INOVACE REAKTIVACE 14 GENŮ S VIDITELNÝM ÚČINKEM PROTI STÁRNUTÍ DO 14 DNŮ. Nejpřirozenější způsob omlazení pokožky efektivním cílením na samotné geny. Ošetření zlepšuje celkovou kvalitu pleti, vyhlazuje vrásky, přirozeně sjednocuje barvu pleti a neutralizuje volné radikály. Jedinečný komplex aplikovaný během salonního ošetření navíc zahrnuje mimo jiné i masku z 3D biocelulózy, používanou v medicíně na hojení popálenin.
2 490 Kč OBJEDNAT
SUPREME DHE.AGE ERICSON LABORATOIRE  120 min
PRESTIŽNÍ ANTI-AGINGOVÁ PÉČE PRO DÁMY. Dokonalá péče před, v průběhu a po menopauze určená ženám starším 40 let jako prevence nebo pro léčebné účinky. Řeší všechny problémy související s věkem - horší kvalitu pokožky, vrásky, pigmentové skvrny, žilky, citlivost pleti, nedostatečné hojení.
2 490 Kč OBJEDNAT
Líčení
ZUII Organic - BIO make-up z květin  30 min
Australská BIO certifikovaná kosmetika z květin, která je pleti přirozená a nádherně voní po květinách. Vyvážené receptury z bio okvětních lístků, obohacené ošetřujícími oleji, rostlinnými výtažky a minerálními pigmenty budou vaši pokožku hýčkat. Pleti dodají živiny a podpoří její přirozenou krásu. Bio kosmetika ZUII Organic není testována na zvířatech a neobsahuje žádné suroviny z ropy ani další syntetické přísady (PEG,PG,SLS....), mastek, nano částice, konzervační látky nebo GMO.
290 Kč OBJEDNAT
Laserové ošetření
Biostimulační laser BTL  15 min
250 Kč OBJEDNAT
Doplňkové služby
MIKRONEEDLING - DERMA PEN  60 min
2 500 Kč OBJEDNAT
Ošetření těla
MORPHO-BUST ERICSON LABORATOIRE  60 min
Svůdné poprsí bez chirurgického zákroku. Bezkonkurenční inovativní látky, obsažené v domácích preparátech a profesionálním ošetření MORPHO-BUST poskytují ohromující výsledky ve zpevnění celé oblasti dekoltu a zvětšení objemu poprsí. Působí preventivně a zároveň léčí již vzniklé strie a viditelné mikrokapilary. Veškeré přípravky obsahují pouze přírodní složky rostlinného původu, takže mohou být použity k péči o poprsí v každém věku, stejně jako při kojení.
1 590 Kč OBJEDNAT
SLIM AND LIFT ERICSON LABORATOIRE  120 min
Prestižní víceúčelová procedura celého těla s "adiporeverzním" - zeštíhlujícím a zpevňujícím účinkem, upravující vzhled strií, s korektivním a ochranným působením na kapiláry. Díky moderním inovacím vytvořil EL jedinečné aktivní molekuly, které mohou potlačovat ukládání tuku v tukových buňkách a "přepnout" je na syntézu kolagenu. Tím se jedním způsobem dosahuje dvou cílů - zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Navíc ošetření bojuje proti celulitidě, léčí strie, posiluje stěny cév.
1 890 Kč OBJEDNAT
X50 BODY MATRIX ERICSON LABORATOIRE  120 min
Komplexní celotělová péče na zeštíhlení a omlazení pokožky pro ženy po 40. Nový program založený na preparátech s bezpečnými rostlinnými látkami pracujících na obnovení hormonální rovnováhy pokožky. Tímto umožňuje efektivní formování postavy a úspěšně bojuje s celulitidou v nejproblematičtějších oblastech: stehnech, hýždích a břiše. Omlazuje pokožku, odstraňuje syndrom "těžkých nohou", léčí kapiláry a strie a odstraňuje pigmentové skvrny. Hlavní látky divoký yam, pheoslim, jíl, mentol, lumiskin
1 990 Kč OBJEDNAT
OSMO-THERMY ERICSON LABORATOIRE  120 min
SPA procedura na zeštíhlení, odvodnění, obnovení rovnováhy minerálů s blahodárnými účinky pro pokožku celého těla. Celotělová procedura účinně čistí a zbavuje tělo toxinů, dodává mu potřebné minerály, zeštíhluje a regeneruje pokožku. Je založena na využití příznivých účinků mořské soli. V různých fázích tohoto ošetření se používá unikátní svým složením mikro- a makro prvků sůl Guerande, která se právem nazývá "bílým zlatem" Francie. Hlavní látky Sůl Guerande, květinové, ovocné práškové extrakty
1 990 Kč OBJEDNAT
ENZYMACID BODY ERICSON LABORATOIRE  60 min
Nová generace tělového peelingu. Mikrodermabraze + Chemický peeling + Enzymatický peeling Ericson Laboratoire nabízí vysoce účinnou metodu exfoliace těla, slučující 3"hi-tech" dermokosmetické inovace za účelem celkové revitalizace a sjednocení barvy pokožky. Hlavní látky: X-PRESSIN - stabilizovaný a hypoalergenní enzym a komplex organických kyselin
1 190 Kč OBJEDNAT
CELLULIT´VIB ERICSON LABORATOIRE  60 min
Intenzivní lokální péče na hubnutí a proti tvrdé celulitidě. První krok v boji proti celulitidě, inovativní šokové ošetření vyznačující se "ultrazvukovým" účinkem. Komplexní zeštíhlující péče využívající tří metod - oddělování tukových buněk - eliminace tuku - odvádění odpadních látek. Salonní péče se skládá ze sedmi fází. Zahrnuje důsledné nanášení silných anti-celulitických produktů, masáže drenážní a s válečkem a závěrečný zábal. Každodenní použití produktů mnohonásobně zvyšuje efektivitu.
1 490 Kč OBJEDNAT
LIPO DRAINAGE 3D ERICSON LABORATOIRE  60 min
Zeštíhlení a modelace postavy pro ty, kteří trpí oběhovými problémy. Lokální chladivá péče, která umožňuje komplexně remodelovat postavu. Program určený pro ženy trpící celulitidou a nadměrným ukládáním tuků ve spojitosti s porušením cévního a lymfatického oběhu, zadržováním tekutin a syndromem "těžkých nohou". Hlavní látky: SCULPTOSANE biotechnologická látka mořského původu pro účinné hubnutí, PHYTOTONINE patentovaná kombinace rostlinných aktivních složek zmírňuje pocit "těžkých nohou"
1 890 Kč OBJEDNAT
Ošetření celulitidy
AROM´ACTIV ošetření těla GISELE DELORME  60 min
Ošetření s dvojím účinkem: relaxační a drenážní. Provádí se zjemňujícím tělovým olejem spolu s Aromatickým komplexem č.6 RELAXACE v 5 zónách: pumpování nad klíční kostí, podpaždí a třísel, chylózní cisternu. Dále se provádí drenáž břicha, hýždí, nohou, chodidel z obou stran a zakončeno pumpováním na výše uvedených bodech. Ošetření uvolňuje nahromaděnou vodu v tkáních a zabraňuje jejímu zadržování, snižuje otoky, detoxikuje.
1 390 Kč OBJEDNAT
Detox
Drenážní ošetření AROMA´SLIM  75 min
Zmírňuje zadržování vody, cílené ošetření problematických partií, působí proti tzv.pomerančové kůži. Ošetření se zaměřuje na problematické oblasti břiška, hýždí a stehen. Pomocí Aromatických komplexů č.3 DETOXIKACE a č.4 ZEŠTÍHLENÍ GISELE DELORME dochází k postupnému vyhlazení pokožky. Speciální masáž tělo modeluje, usnadňuje vstřebání přípravků a spolu se zpevňujícím tělovým zábalem zmírňuje zadržování vody.
1 590 Kč OBJEDNAT
Depilace
LYCON depilace dámská - třísla  15 min
Depilace třísel krémovým voskem LYCON. Vosk je vyroben z nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. Precizně odstraňuje chloupky již od délky 1mm! Redukuje zarůstání chloupků. Nezanechává lepivé stopy vosku na pokožce. 100% chrání pokožku díky ochrannému olejíčku.
300 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Zvýšená třísla  30 min
Depilace třísel krémovým voskem LYCON. Precizně jemná epilace. Vosky LYCON jsou ideální na epilaci citlivých oblastí. Oxid titaničitý redukuje zarudnutí pokožky a její potencionální iritaci.
500 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Tanga  30 min
Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíte se již starat o jakékoliv podráždění pokožky díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí.
680 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Brazilská  60 min
Depilace krémovými vosky LYCON s dlouholetou tradicí a prověřenou kvalitou. Vosk je vhodný i pro klienty s citlivou pletí. Při této depilaci je ponecháván proužek nebo trojúhelník v intimní oblasti.
890 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Hollywood  60 min
Vosky LYCON jsou charakteristické svou krémovou texturou. Jsou ideální na epilaci citlivých oblastí. Oxid titaničitý redukuje zarudnutí pokožky a její potencionální iritaci. Při depilaci Hollywood dochází k odstranění veškerého ochlupení v intimní oblasti.
940 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Lýtka/Stehna  30 min
Depilace nohou se provádí teplými vosky LYCON. Tyto odstraňují chloupky již od délky 1mm! Pečují o pokožku během epilace.
420 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Nohy 3/4  30 min
Depilace nohou se provádí teplými vosky LYCON. Tyto unikátní vosky efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm!
510 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Celé nohy  30 min
Depilace nohou se provádí teplými vosky LYCON.
700 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Podpaždí  15 min
Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči během epilace i těchto citlivých oblastí. Nemusíte se již starat o jakékoliv podráždění pokožky díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí.
300 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Paže  30 min
Celý systém LYCON je navržen tak, aby ošetření bylo téměř bezbolestné! Na epilaci paží se používají teplé vosky LYCON.
420 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Horní ret  15 min
LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je odborníky označován jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014. Epilace horního rtu se provádí krémovými vosky LYCON. Je vhodný i pro klientky s citlivou pletí.
210 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Obočí  15 min
260 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Obočí a Horní ret  30 min
400 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Obočí a barvení obočí  30 min
K barvení obočí používáme barvy německé značky REFECTOCIL.
400 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Tváře  15 min
260 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Brada  15 min
210 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Nosní dírky  15 min
210 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace dámská - Celý obličej  45 min
650 Kč OBJEDNAT
Sugaring
Brazilská depilace cukrovou pastou - dámy  60 min
790 Kč OBJEDNAT
Depilace podpaždí cukrovou pastou  15 min
300 Kč OBJEDNAT
Depilace třísel cukrovou pastou  15 min
300 Kč OBJEDNAT
Pánský vosk
LYCON depilace pánská - břicho  15 min
270 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Hrudník vč. břicha  45 min
950 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Ramena  15 min
270 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Záda + ramena  45 min
950 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Lýtka/Stehna  30 min
600 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Celé nohy  60 min
1 000 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Paže a ruce  30 min
650 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Podpaží  15 min
350 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Krk  15 min
260 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Nos/Uši  15 min
210 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Obočí  15 min
260 Kč OBJEDNAT
LYCON depilace pánská - Obočí + barvení  30 min
350 Kč OBJEDNAT
Manikúra
Manikúra OPI + Lakování  60 min
350 Kč OBJEDNAT
OBLIČEJ
TĚLO
DEPILACE
NEHTY
Kontakt

Salon de Beauté
SALON DE BEAUTÉ

Náměstí Přemysla Otakara II. 28, České Budějovice 1, České Budějovice, Česko

Dorozumíme se v jazycích:

 • Čeština
 • Angličtina

Používáme produkty značek:

 • Ericson Laboratoire
 • Gisele Delorme
 • Inlight
 • Opi
 • Refectocil
 • Zuii Organic

Přijímáme platbu:

 • hotově
 • kartou
Otevírací doba
Pondělí 10:00 - 13:30   14:00 - 17:00  
Úterý 09:00 - 13:30   14:00 - 18:00  
Středa 09:00 - 13:30   14:00 - 18:00  
Čtvrtek 09:00 - 13:30   14:00 - 18:00  
Pátek 10:00 - 13:30   14:00 - 16:00  
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Odkazy

Reference


Lenka Šťastná
01.06.2017 10:25
Salon jsem navštívila během pracovní cesty v ČB. Poprvé jsem tedy měla i možnost seznámit s kosmetikou Ericson Laboratoire, kterou běžně nepoužívám. Přístup paní majitelky Elišky byl skvělý, velice profesionální a na základě jejího doporučení jsme zvolily hydratační ošetření Hydra Clinic. Použité produkty jsou velice příjemný a zanechají efekt, který od hydratačních přípravků očekáváte; to se mi potvrdilo u u vzorků, které mi paní Eliška dala s sebou na vyzkoušení. 100% doporučuju návštěvu! Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
9,0
7,0
10,0
8,0
8,5
Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
9,0
7,0
10,0
8,0
8,5
Salon jsem navštívila během pracovní cesty v ČB. Poprvé jsem tedy měla i možnost seznámit s kosmetikou Ericson Laboratoire, kterou běžně nepoužívám. Přístup paní majitelky Elišky byl skvělý, velice profesionální a na základě jejího doporučení jsme zvolily hydratační ošetření Hydra Clinic. Použité produkty jsou velice příjemný a zanechají efekt, který od hydratačních přípravků očekáváte; to se mi potvrdilo u u vzorků, které mi paní Eliška dala s sebou na vyzkoušení. 100% doporučuju návštěvu!
Kontakt

Salon de Beauté
SALON DE BEAUTÉ

Náměstí Přemysla Otakara II. 28, České Budějovice 1, České Budějovice, Česko

Dorozumíme se v jazycích:

 • CZ
 • EN

Používáme produkty značek:

 • Ericson Laboratoire
 • Gisele Delorme
 • Inlight
 • Opi
 • Refectocil
 • Zuii Organic

Přijímáme platbu:

 • hotově
 • kartou
Otevírací doba
Pondělí 10:00 - 13:30 14:00 - 17:00
Úterý 09:00 - 13:30 14:00 - 18:00
Středa 09:00 - 13:30 14:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 13:30 14:00 - 18:00
Pátek 10:00 - 13:30 14:00 - 16:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Odkazy