Silky Salon

12728865_436362519890915_4591156477750600463_n
 

Silky Salon

Jsme prvním a jediným salonem v Praze, který poskytuje ošetření obličeje i celého těla nejluxusnější japonskou kosmetickou značkou SENSAI. Salon nabízí i další doplňkové a související služby: poradenství, manikúru, pedikúru a líčení pro zvláštní příležitosti.

Přijďte si k nám odpočinout a užít si jedinečný rituál.

 

Služby


Vše
OBLIČEJ
Ošetření obličeje
Ošetření očí
Líčení
TĚLO
Ošetření těla
Peeling
DEPILACE
Depilace
NEHTY
Manikúra
Parafín
Peeling
Pedikúra - kosmetická
Lakování
Ošetření obličeje
Pro vyčištění - expres  60 min
Ošetření určené pro mladistvou pleť se sklony k problematice a nevyváženou tvorbou kožního mazu. Spojením unikátního dvojího čištění SENSAI a speciální gelové čistící masky se stává toto ošetření intenzivním, očistným a zklidňujícím rituálem pro Vaši pleť. Poskytuje tedy danému typu pleti veškerou potřebnou péči. Pleť je po ošetření vyčištěná, hydratovaná a připravená k regeneraci v problematických partiích.
1 490 Kč OBJEDNAT
Pro vyčištění  90 min
Ideální ošetření pro problematickou pleť se známkami stárnutí. Zaměřeno na důkladnou očistu pleti, ale poskytuje také prevenci namáhané a stresované pleti. Rituál Saho zaměřen na dvojí čištění a dvojí hydrataci, poskytuje péči zahrnující preventivní a komplexní ošetření pleti. Je použitá rozjasňující, čistící maska, která problematickou pleť okamžitě zklidní a připraví jí na regeneraci v oblastech se sklony ke znečištění a zánětlivým projevům. Závěr péče je aromatickou a relaxační terapií.
2 290 Kč OBJEDNAT
Pro zpevnění a hydrataci - expres  60 min
Intenzivní ošetření pro obnovení vitality unavené pleti, které jí vrací plnost a pružnost, redukuje jemné vrásky a dodává pleti mladistvý a zářivý vzhled. Speciální Zpevňující maska zvyšuje kvalitu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové a použití zpevňujícího papíru umocňuje vypnutí pleti. Výjimečná masáž SENSAI dokonale zlepší krevní oběh, zvyšuje energetickou účinnost ošetření a podporuje její rychlou regeneraci.
1 990 Kč OBJEDNAT
Pro zpevnění a hydrataci  90 min
Intenzivní ošetření pro obnovení vitality unavené pleti, které jí vrací plnost a pružnost. Redukuje jemné vrásky v obličeji i dekoltu a dodává pleti mladistvý a zářivý vzhled. Speciální Zpevňující maska zvyšuje kvalitu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové a použití zpevňujícího papíru umocňuje vypnutí pleti. Výjimečná masáž SENSAI dokonale zlepší krevní oběh, zvyšuje energetickou účinnost ošetření a podporuje její rychlou regeneraci.
2 690 Kč OBJEDNAT
Pro rozjasnění  90 min
Účinné ošetření matné pleti bez jasu. Vrací záři unavené pokožce, obnovuje její ztracenou vitalitu a svěžest. Speciální Rozjasňující maska mění unavenou a matnou pleť v zářivou a jasnou, minimalizuje tmavé kruhy, skvrny v důsledku stárnutí. Masáž SENSAI podporuje odplavování škodlivých toxinů a poskytuje pleti pocit úlevy, prokrvení a následného projasnění. Díky molekulám císařského japonského hedvábí Koishimaru bude Vaše pleť v okamžiku prozářená a plná života.
2 490 Kč OBJEDNAT
Pro Vypnutí  90 min
Intenzivní péče se speciálním zaměřením na povadlé kontury obličeje. Rituál Saho, nadčasová 3D vypínací maska a unikátní, účinná masáž, zajistí okamžité zpevnění pokožky. Toto ošetření podporuje rychlou aktivaci tvorby kolagenu a elastinu v pleti obličeje i dekoltu a zpomalení jejího biologického procesu stárnutí. Závěrečný relaxační rituál pomocí speciálních produktů s vysokou koncentrací jemného japonského hedvábí, zajistí Vaší pleti okamžitou jemnost, vyhlazení a dokonalý vzhled.
2 990 Kč OBJEDNAT
Proti vráskám  90 min
Hloubkové ošetření, určené pro zralejší pleť, je zaměřeno na intenzivní vyhlazení vrásek a probuzení okamžité regenerace pleti. Poskytuje také velmi šetrnou a účinnou péči unavené pleti, která vyžaduje individuální ošetření. Speciální masky, pečlivě vybrané dle stavu a typu Vaší pleti, bojují proti viditelným známkám stárnutí, pomáhají účinně vyplnit vrásky zevnitř a poskytují detoxikaci namáhané a unavené pleti na obličeji a krku.
3 490 Kč OBJEDNAT
Luxusní ošetření Ultimate  120 min
Díky dlouholetým vědeckým výzkumům značka SENSAI vyvinula prvotřídní a nejluxusnější řadu Ultimate. Tato unikátní řada poskytuje nadčasový a jedinečný zážitek z terapie zahrnující komplexní péči a to nejlepší z technologie SENSAI. Dokáže se přizpůsobit potřebám pleti bez rozdílu věku. Produkty obsahují Sakura Eternal komplex, který pomáhá dodat pleti bezchybný vzhled, a jsou prodchnuté příjemnou, svěží květinovou vůní připomínající Sakuru v plném květu. Ošetrení Ultimate je zaměřeno na hluboké.
4 690 Kč OBJEDNAT
Základní ošetření pleti pro muže  60 min
Nabízíme stejnou škálu ošetření obličeje také pro muže. Naše ošetření zahrnuje veškerou potřebnou péči včetně čištění, které je zapotřebí zejména pro mužskou pleť a jehož výsledkem je čistá a hladká pleť.
1 990 Kč OBJEDNAT
Ošetření očí
Intenzivní ošetření očí  30 min
Jedná se o koncentrovaný doplněk ošetření proti vráskám, pro povislou pleť, s tmavými kruhy pod očima a dalšími příznaky stárnutí očního okolí jako nejvíce citlivé oblasti obličeje. Obnoví svěží, mladistvý vzhled, a vymaže působení času.
1 190 Kč OBJEDNAT
Líčení
Denní líčení  30 min
500 Kč OBJEDNAT
Večerní líčení  60 min
1 000 Kč OBJEDNAT
Svatební líčení - zkouška  60 min
1 000 Kč OBJEDNAT
Svatební líčení  60 min
1 000 Kč OBJEDNAT
Ošetření těla
Základní péče o tělo  60 min
Terapie pro tělo vyvinutá dlouhodobým vědeckým výzkumem dává Vašemu tělu novou energii a působí jako očistný rituál pro Vaše smysly. Jako úžasný doplněk této procedury nám slouží jedinečné a účinné produkty pro ošetření kůže, zaměřující se na konkrétní problém a potřebu těla, jakými jsou metabolismus lymfatických cest a následně zpevnění, regenerace, okysličení a správná mikrocirkulace celého kožního systému. Po ošetření SENSAI se probudí skrytý potenciál v každé buňce a dodá jí novou energii.
1 990 Kč OBJEDNAT
Kompletní péče o tělo  90 min
Pro intenzivnější účinek této výjimečné péče je třeba zbavit tělo odumřelých buněk, které ulpívají na povrchu naší kůže. Zamilujete si nedílnou součást tohoto ošetření, jedinečný peeling, který poskytne pokožce okamžitou regeneraci a Vašim smyslům dodá pocit uvolnění a relaxace. Dále toto ošetření zahrnuje celkovou masáž těla SENSAI, jenž příznivě působí na nejzávažnější aspekty našeho každodenního životního stylu.
2 490 Kč OBJEDNAT
Kompletní péče o tělo a obličej  120 min
Tato péče je jedním z nejlepších způsobů, jak zapomenout na každodenní starosti a ocitnout se v hedvábném světě luxusní značky SENSAI. Kompletní ošetření těla i obličeje působí na regeneraci celého organismu jako blahodárný očistný rituál. Propojení šetrné péče o obličej, jedinečných produktů a účinné masáže zajišťuje naprostou relaxaci a aktivaci lymfatického systému a procesu regenerace v každém kousku Vašeho těla.
4 190 Kč OBJEDNAT
Peeling
Tělový peeling  45 min
Ošetření těla peelingem, který jemně odstraňuje odumřelé buňky z pokožky a poskytne jí okamžitou regeneraci. Po osprchování následuje ošetření tělovými produkty SENSAI.
1 250 Kč OBJEDNAT
Depilace
Depilace brady  15 min
100 Kč OBJEDNAT
Depilace rukou  30 min
400 Kč OBJEDNAT
Depilace podpaží  30 min
350 Kč OBJEDNAT
Depilace Bikini  30 min
350 Kč OBJEDNAT
Depilace Hollywood Bikini  60 min
1 000 Kč OBJEDNAT
Depilace celé nohy  60 min
800 Kč OBJEDNAT
Manikúra
Manikúra Classic s lakováním  45 min
490 Kč OBJEDNAT
Manikúra Business  60 min
650 Kč OBJEDNAT
Manikúra pánská  60 min
590 Kč OBJEDNAT
Zkrácení nehtů  30 min
150 Kč OBJEDNAT
GelColor OPI  75 min
V ceně je zahrnutá Manikúra Classic.
1 390 Kč OBJEDNAT
Parafín
Ošetření parafínem  15 min
200 Kč OBJEDNAT
Peeling
Ošetření peelingem  15 min
150 Kč OBJEDNAT
Pedikúra - kosmetická
Pedikúra Spa  90 min
890 Kč OBJEDNAT
GelColor OPI  90 min
V ceně je zahrnutá pedikúra Spa.
1 790 Kč OBJEDNAT
Lakování
Lakování OPI v rámci ošetření  15 min
150 Kč OBJEDNAT
Lakování OPI samostatně  30 min
300 Kč OBJEDNAT
OBLIČEJ
TĚLO
DEPILACE
NEHTY
Kontakt

Silky Salon

Krakovská 24, New Town, Prague, Czech Republic

Dorozumíme se v jazycích:

  • Čeština

Používáme produkty značek:

  • Sensai

Přijímáme platbu:

  • hotově
  • kartou
Otevírací doba
Pondělí 09:00 - 21:00  
Úterý 09:00 - 21:00  
Středa 09:00 - 21:00  
Čtvrtek 09:00 - 21:00  
Pátek 09:00 - 21:00  
Sobota 10:00 - 18:00  
Neděle zavřeno
Odkazy

Kontakt

Silky Salon

Krakovská 24, New Town, Prague, Czech Republic

Dorozumíme se v jazycích:

  • CZ

Používáme produkty značek:

  • Sensai

Přijímáme platbu:

  • hotově
  • kartou
Otevírací doba
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 18:00
Neděle zavřeno
Odkazy