Studio Visage

solonnew
 

Studio Visage

V našem studiu klademe především důraz na “dotek” dlaní, sílu kvalitní kosmetiky a na velmi osobní a individuální přístup ke každému klientovi

i potřebám jeho pleti dle aktuálního stavu.

Snažíme se, aby kosmetická péče byla nejen péčí o Vaší pleť, ale také péčí o Vaše smysly i duši. Všechny naše služby poskytujeme s nadstandardní precizností a maximální péči.

Jde nám především o komfort,soukromí a pohodlí našich klientů. Z tohoto důvodu má každý klient po celou dobu s...

 

Služby


Vše
MASÁŽE
Masáž zad
Zeštíhlující masáž
Klasická masáž
Masáž
Relaxační masáž
Masáž horkými kameny
TĚLO
Ošetření celulitidy
Ošetření těla
Snížení tělesného objemu
OBLIČEJ
Řasy
Ošetření obličeje
Doplňkové služby
Masáž zad
Masáž zad a šíje  60 min
399 Kč OBJEDNAT
Zeštíhlující masáž
Masaž proti celulitidě  80 min
Provedeme micropeeling a po te masaž se zábalam pro zpevnění.
990 Kč OBJEDNAT
Klasická masáž
Masáž celého těla  120 min
Masáž celého těla uvolní Vaše svaly a očistí mysl. Doporučujeme pro regeneraci.
799 Kč OBJEDNAT
Masáž
Senzualní masáž  60 min
Senzuální masáž, je určena pro relaxaci celého těla i duše. Je to směs dotyků a úplně jiného vnímání, vlastně je to poznávání nových věcí pomocí smyslů. Není to v žádném případě sexuální služba, neboť tento proces není až tak stejný.
699 Kč OBJEDNAT
Ošetření poprsí pro zpevnění  75 min
Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou kůže – jakousi přirozenou podprsenkou. Věk, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce – to jsou faktory, které ovlivňují tvar a pevnost prsou. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci kůže. Proto je třeba o tyto partie pravidelně pečovat.
1 199 Kč OBJEDNAT
Relaxační masáž
AROMA masáž zad a šíje  60 min
Excelentní Aroma masáž eterickými oleji namíchynými specialně pro Vás. 100% přírodní kompozice olejů
499 Kč OBJEDNAT
Masáž horkými kameny
Masáž lávovými kameny  60 min
Masáž s lávovými kameny naprosto překonává klasické masáže svými účinky na tělo i duši. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie, zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe. Jde jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Představte si příjemné teplo přicházející z vulkanických kamenů do každé části vašeho těla. Nádherně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit blahodárné uvolňující teplo.
599 Kč OBJEDNAT
Ošetření celulitidy
OŠETŘENÍ CELULITIDY - ZÁKLADNÍ PROGRAM  120 min
OŠETŘENÍ CELULITIDY V SALONU Cílem ošetření je zjemnění a vyhlazení pokožky a odplavení odumřelých buněk z podkoží. Salonní kúru doporučujeme 1krát týdně, je možné zvolit i delší intervaly POUŽITÉ PŘÍPRAVKY Lympho Veinulo Spécial+ Vasco Artera Somito Masque Mineral Lait Corps Douceur Všechny přípravky nanášíme drenáží od chodidel k pasu. Tlak ruky je silnější při pohybu směrem k pasu. Při zpětném pohybu k chodidlům ruku odlehčíme, ale nepřerušujeme dotyk s kůží.
1 599 Kč OBJEDNAT
Ošetření těla
Ošetření poprsí s push UP efektem  80 min
Tato zpevňující maska s push-up efektem na ochablou pokožku. Je obohacená jílem. Zpevňuje pokožku a umožňuje lepší absorpci předem aplikovaných účinných látek. Obsahuje termální vodu, biosacharidy, peptidy, kyselinu hyaluronovou a další aktivní složky. Nanáší se na přiloženou gázu. Po vyschnutí ztuhne a sloupne se v celku.
899 Kč OBJEDNAT
MODELACE A ZPEVNĚNÍ DEKOLTU  80 min
Ošetření je vhodné pro zpevnění a remodelaci dekoltu a také pro celkove zpevnění pokožky v oblasti dekoltu a krku. Tato zpevňující maska s push-up efektem na ochablou pokožku. Je obohacená jílem. Zpevňuje pokožku a umožňuje lepší absorpci předem aplikovaných účinných látek. Obsahuje termální vodu, biosacharidy, peptidy, kyselinu hyaluronovou a další aktivní složky. Nanáší se na přiloženou gázu. Po vyschnutí ztuhne a sloupne se v celku
759 Kč OBJEDNAT
REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ RUKOU  35 min
Dopřejte si peeling, který ve vyváženém poměru kombinuje solné mořské krystaly s esenciálním olejem z citrónové trávy. Šetrně odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky, remineralizuje pokožku a stimuluje obnovu kožních buněk. Působí relaxačně, potlačuje svalovou a nervovou únavu, zlepšuje krevní oběh a regeneruje pokožku. Aplikujeme krátkou masáž rukou výživným olejem Aplikujeme masku VEGETAL Provedeme zábal rukou Zavěrečný krém
299 Kč OBJEDNAT
OŠETŘENÍ CÉVNÍHO SYSTÉMU-ZMÍRNĚNÍ OTOKŮ NOHOU  55 min
Pocit únavy, těžkých nohou, večerní otoky končetin či vznik drobných žilek je dán zhoršeným krevním oběhem. Pokud se tento problém neřeší, může v pozdějším věku dojít až ke vzniku bércového vředu. GERnétic nabízí vysoce účinné produkty, které vedou ke zlepšení problému a působí preventivně proti vzniku křečových žil. Cílem ošetření je zlepšení funkce cévního systému, urychlení průtoku lymfy, odstranění otoků a pocitu těžkých nohou. Díky unikátnímu složení přípravků dochází ke zpevnění.
890 Kč OBJEDNAT
Detoxikační zábal  70 min
Osvěžující, relaxační a detoxikační zábal pomáhá aktivizovat tkáň, stimuluje tělesný metabolismus a krevní oběh. Při aplikaci dochází k zvýšenému odplavování odpadních produktů látkové výměny, zároveň i k doplnění důležitých látek do organismu. Kůže je po zábalu vláčná, vyživená a zpevněná. Toto ošetření podporuje odbourávání tukových polštářků a celulitidy.Ideální kúra maskou Marine Essence je 5-10 zábalů v týdenním intervalu. Tělo se zbavuje odpadních látek, obohacuje se o vitaminy, minerály
999 Kč OBJEDNAT
Snížení tělesného objemu
OŠETŘENÍ CELULITIDY A FORMOVÁNÍ TĚLA PROGRAME  80 min
Jedná se o luxusní ošetření. ÚČINKY OŠETŘENÍ Působí proti celulitidě Zeštíhluje a remodeluje postavu Hydratuje kůži Přináší rovnováhu nervového systému, antidepresivní účinek Má protizánětlivé účinky Přináší pocit celkové relaxace
1 090 Kč OBJEDNAT
Řasy
Trvalá na řasy a semipermanent  60 min
Po trvalé provedeme na řasy semipermanentní nátěr mascarou pro dlouhodobý efekt nalíčení.
699 Kč OBJEDNAT
Barvení řas i obočí  20 min
Provdíme pouze v kosmetické péči. Tuto službu samostatně nenabízíme.
159 Kč OBJEDNAT
Barvení řas  20 min
Provdíme pouze v kosmetické péči. Tuto službu samostatně nenabízíme.
129 Kč OBJEDNAT
Barvení obočí  20 min
Provdíme pouze v kosmetické péči. Tuto službu samostatně nenabízíme.
129 Kč OBJEDNAT
Modelace obočí  20 min
Provdíme pouze v kosmetické péči. Tuto službu samostatně nenabízíme.
0 Kč OBJEDNAT
Semipermanentní mascara 1nátěr  60 min
Speciální nátěr (řasenka) která Vám Vaše řasy opricky zvětší a také zhustí bez nutnosti aplikovat umělé řasy.Mascarra vydrží 4týdny na řasách a není třeba zvláštní péče. Cena je za jednu aplikaci na horní i spodní řasy.
499 Kč OBJEDNAT
Semipermanentní mascara 2nátěry  60 min
Speciální nátěr (řasenka) která Vám Vaše řasy opricky zvětší a také zhustí bez nutnosti aplikovat umělé řasy.Mascarra vydrží 4týdny na řasách a není třeba zvláštní péče. Cena je za 2nátěry (vrstvy) aplikace na horní i spodní řasy.
599 Kč OBJEDNAT
Ošetření obličeje
Mesoderma Q Systém 1.aplikace včetně válečku  90 min
Vlastnosti:efektivnější vpravení aktivních látek do pokožky znatelné zlepšení stavu vrásek a textury pleti tvorba nové vrstvy kolagenu, vypnutí ochablé pokožky redukce celulitidy a nerovností pokožky pokožka získává zdravější a mladistvější vzhled zmírnění hyperpigmentace a viditelné zesvětlení pigmentových skvrn velmi výrazné zmenšení jizev a rozšířených pórů MEZOTERAPIE je metoda, při které se do pokožky a částečně do střední vrstvy kůže – škáry, vpravují látky, které zlepšují estetiku.
1 399 Kč OBJEDNAT
Mesoderma Q Systém 2 a další aplikace  65 min
Aplikace dermarollerovou terapií pro klienty ,kteří již podstoupili první zákrok a mají zakoupen mesoderma váleček.
899 Kč OBJEDNAT
Ošetření pro každý typ pleti GERnétic  90 min
Využívám při veškeré své práci svoje ruce a buňěčnou kosmetiku GERnétic. Ošetření nastavíme dle aktuálního stavu pleti,který společně zkonzultujeme a odsouhlasíme. (povrchové číštění emulzí,tonizace pleťovou vodou,masáž deokoltu a obličeje,čištění ultrazvuk.špachtlí,úprava obočí,,maska na míru dle potřeb a katuálního stavu pleti, aplikace světelné terapie,závěrečný krém.
890 Kč OBJEDNAT
SPECIFICKÁ PÉČE  90 min
Specifická péče: Do tohoto programu zahrnujem ošetření velmi citlivé pleti,pleti s kuperózou a rosacea. Rovněž specifická péče je také ošetření s bělícími účinky pro velmi pigmentovanou pokožku či nerovný tón pleti a také pro hyperpigmentaci ze slunění či po zimním období k projasnění zašedlé pleti. Ošetření určíme dle projevů na pleti a po odborné konzultaci.
1 090 Kč OBJEDNAT
OŠETŘENÍ STÁRNOUCÍ PLETI LIFTING  90 min
vstupní analýza pleti a konzultace odlíčení a vyčištění pleti,jemný peeling k odstranění odumřelých buněk (vyžaduje-li to stav pleti) úprava obočí,uvolňující masáž obličeje, krku a dekoltu kombinována nebo masáží teplými bylinnými měšci hloubkové čištění pleti (je - li třeba ultrazvukovou špachtlí) aplikace bunečné masky na oční okolí intenzivní vyživení pleti do hlubokých vrstev,buněčná alginátová maska,aplikace termozábalu na ruce,aplikace buněčného stimuláttoru a záv.péče krém a sérum.
1 199 Kč OBJEDNAT
Mořské řasy - hluboká hydratace a regenerace  90 min
Intenzivní hydratační ošetření pro všechny typy pletí. Péče je vhodná k dodání hadratace do pokožky a také je vhodná po intenzivním sluňění v letních měsících. Jedinečná kúra k dosažení hladké, pevné a zářící pokožky. Pleť je po ošetření svěží a uvolněná.
1 090 Kč OBJEDNAT
Ošetření pánské pleti  90 min
Abychom dosáhli harmonie , je nezbytně nutný návrat k přírodě - velkému daru od Boha. Využívám při veškeré své práci svoje ruce a buňěčnou kosmetiku GERnétic. Ošetření nastavíme dle aktuálního stavu pleti,který společně zkonzultujeme a odsouhlasíme. (povrchové číštění emulzí,tonizace pleťovou vodou,masáž deokoltu a obličeje,čištění ultrazvuk.špachtlí,úprava obočí,,maska na míru dle potřeb a katuálního stavu pleti, aplikace světelné terapie,závěrečný krém.
890 Kč OBJEDNAT
Ošetření pro oční okolí  60 min
Ošetření zajistí zpevnění citlivé pokožky očního okolí, odstraní váčky pod očima, zjemní a vyhladí jemné vrásky a zamezí tvorbě dalších. Pokožka bude dokonale vyživena a ochráněna před působením volných radikálů. Pro dosažení maximálního efektu doporučujeme toto ošetření nabídnout jako intenzivní kúru - 10 ošetření (1-2krát týdně).
659 Kč OBJEDNAT
Neinvazivní ošetření bez injekcí MESOBOTOX  75 min
Mesobotox-Chcete se zbavit mimických vrásek, ale bojíte se bolestivých injekcí? Chcete dosáhnout porovnatelných výsledků jako s botulotoxinem? Aplikace botulotoxinu pomocí injekcí patřila mezi první revoluční ošetření, které ovlivnilo svět estetiky – pleť zanechává napnutou a bez vrásek. S touto metodou jsou ale spojené možné nežádoucí vedlejší účinky a nepříjemný způsob aplikace. Nyní přichází nové revoluční a zároveň šetnější ošetření bez vedlejších účinků – MESOB.T.X.
959 Kč OBJEDNAT
Galvanická žehlička vyhlazení vrásek  55 min
Povrchové čištění zapracování collagenu galvanickou žehličkou,maska a závěrečná péče- krém s collagenem.
499 Kč OBJEDNAT
Doplňkové služby
Bělení zubů plasma lampou bez peroxidu  65 min
Neperoxidové bělení zubů,speciálním gelem ,který nepoškozuje zubní sklovinu.Délka učinku je 2-6 měsíců od aplikace.
790 Kč OBJEDNAT
MASÁŽE
TĚLO
OBLIČEJ
Kontakt

Studio Visage

Mickiewiczova 1944/76, Hranice, Karviná, Česká republika

Dorozumíme se v jazycích:

  • Čeština
  • Angličtina

Používáme produkty značek:

  • GERnétic

Přijímáme platbu:

  • hotově
  • kartou
Otevírací doba
Pondělí 08:00 - 21:00  
Úterý 08:00 - 21:00  
Středa 08:00 - 21:00  
Čtvrtek 08:00 - 21:00  
Pátek 08:00 - 21:00  
Sobota 08:00 - 11:30  
Neděle zavřeno
Odkazy

Kontakt

Studio Visage

Mickiewiczova 1944/76, Hranice, Karviná, Česká republika

Dorozumíme se v jazycích:

  • CZ
  • EN

Používáme produkty značek:

  • GERnétic

Přijímáme platbu:

  • hotově
  • kartou
Otevírací doba
Pondělí 08:00 - 21:00
Úterý 08:00 - 21:00
Středa 08:00 - 21:00
Čtvrtek 08:00 - 21:00
Pátek 08:00 - 21:00
Sobota 08:00 - 11:30
Neděle zavřeno
Odkazy