Věra Pochobradská OBJEDNAT SE
MASÁŽE - JÓGA - AYURVÉDA
Věra Pochobradská
MASÁŽE - JÓGA - AYURVÉDA
OBJEDNAT SE


209917_orig
Věra Pochobradská
MASÁŽE - JÓGA - AYURVÉDA, Miřetice 39, Czech Republic

Ayurvédská masáž má stejně jako ostatní masáže relaxační a terapeutický účinek.Její odlišnost od ostatních spočívá v tom,že je velmi jemná a hladivá.


 

Služby

Vše
MASÁŽE
Ájurvédské masáž
Holistická masáž
Relaxační masáž
Lymfatická masáž
Masáž chodidel
FITNESS & JÓGA
Jóga
Ájurvédské masáž
Marma masáž
60 min
Marma masáž
60 min
750 Kč OBJEDNAT

Právem je tato masáž nazývána královnou mezi masážemi Marmové ajurvédská terapie je lyftingová a antistresová masáž,které umožňuje přímo pracovat s vitální životní energií. Jedná se o velice příjemnou a relaxační masáž celého těla včetně hlavy s použitím organických olejů nebo o masáž horní poloviny těla včetně hlavy s kombinací unikátních hmatů,stimulující energetické marma body přes,které se působí na všechny orgány a všechny systémy v těle. Obě procedury jsou velice účinné.

Čakrová masáž
60 min
Čakrová masáž
60 min
600 Kč OBJEDNAT

Harmonizační čakrová masáž je věnována právě vyladění čaker. Během ošetření prožijete jemnou aroma-masáž v kombinaci s působením na čakrová centra. Vaše podvědomí mi pomůže odhalit, která z čaker je oslabená. Masáž se prování na zádech a šíji s indickou masáží hlavy a po dobu působení léčivých kamenů Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.

Holistická masáž
Ochutnávka masáže
30 min
Ochutnávka masáže
30 min
300 Kč
0 Kč
OBJEDNAT

Jedná se o ochutnávku masáže dle vlastního výběru v délce trvání 30 minut. Možnost dokoupení masáže do celé hodiny. (Nabídka se nevztahuje na Ayurvédskou masáž hlavy)

Masáž zad
30 min
Masáž zad
30 min
300 Kč OBJEDNAT

Masáž zad je naprosto uvolňující, dá nám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo náhle zjistí, jaký je požitek volně dýchat, stát a pohybovat se. Masáž zad a šíje uvolňuje napětí v dolní části zad. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem.

Masáž šíje
20 min
Masáž šíje
20 min
200 Kč OBJEDNAT

Masáž šíje je intenzivní, ale velice šetrně prováděná masáž krku, šíje, ramen a paží. Odstraňuje napětí a bolestivost svalů této oblasti, vrací jim pružnost a obnovuje přirozenou pohyblivost. Ztuhlé svaly šíje mohou vyvolat intenzivní bolesti hlavy, migrény, rozostřené vidění, bolesti ramen či zad. Masáž šíje bývá úspěšná při zmírnění dlouhodobých i akutních stavů včetně některých migrén.

Ayurvédská masáž hlavy
60 min
Ayurvédská masáž hlavy
60 min
450 Kč OBJEDNAT

Masáž hlavy podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu, povoluje svalstvo vlasy porostlé pokožky hlavy. Pomáhá také odstranit psychickou únavu, podrážděnost, emocionální stres, je vhodná jako doplňková terapie při depresích a úzkosti. Navozuje pocit klidu a duševní pohody. Podporuje činnost nervového systému, stimuluje oběhový a lymfatický systém, odstraňuje toxické látky z tkání, urychluje proces celkového očištění organismu, odstraňuje poruchy spánku a nespavost, zvyšuje koncentraci a zja

Relaxační masáž
Rekrea
60 min
Rekrea
60 min
600 Kč OBJEDNAT

Její kouzlo spočívá v elegantním propojení jednotlivých masérských hmatů ve spojení s hudbou tak, že výsledkem je jakýsi "koncert" na lidském těle, vedoucí k dokonalé relaxaci klienta ( klientky ).

Lymfatická masáž
Lymfatická masáž
30 min
Lymfatická masáž
30 min
350 Kč OBJEDNAT

Lymfatická masáž, je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a toxické látky do čistících orgánů jako jsou např. ledviny, játra, plíce (plynný odpad) které tyto látky z těla vyloučí přirozenými cestami.

Masáž chodidel
Masáž chodidel
20 min
Masáž chodidel
20 min
200 Kč OBJEDNAT
Jóga
Jóga pro děti
45 min
Jóga pro děti
45 min
40 Kč OBJEDNAT

Jóga dětem pomůže najít vnitřní sílu. Jóga přináší zklidnění a uvolnění, pomáhá se správným dýcháním, učí soustředění se na sebe samé. Skrze pružné tělo děti harmonizují svoji mysl. Jóga je čas pro sebe, který pomáhá přes získání stability získat odvahu. Odvahu stát si za svým slovem a za svým cílem.

Hatha
60 min
Hatha
60 min
60 Kč OBJEDNAT

Samotné slovo hatha je složeno ze slov ha a tha. Ha znamená v sanskrtu Měsíc jako symbol negativní energie, tha potom Slunce jako symbol pozitivní energie. Což napovídá, že záměrem hatha jógy je vnést harmonii našemu tělu, mysli a duchu a přinést rovnováhu mezi protikladnými principy. Praktikováním ásan pročišťujeme naše tělo i mysl, uvolňujeme bloky v těle pro volný průchod prány a rozvíjíme nové schopnosti těla, smyslů a mysli. Stáváme se vnímavější vůči našim vnitřním energiím a procesům.

Ashtanga
60 min
Ashtanga
60 min
60 Kč OBJEDNAT

Ashtanga jóga je systém plynulých pozic (ásan), které cvičíme v určitém pořadí. To nás vede ke znovuobjevení našeho plného potenciálu na všech úrovních vědomí: fyzického, psychického i duchovního. Důležitou součástí je správné dýchání (volné hluboké dýchání se zvukem Ujjayi), pozice (Ásany), energetické zámky (Bandhy) a směr našeho pohledu (Dristhi).

MASÁŽE
FITNESS & JÓGA
Adresa
Miřetice 39, Czech Republic
 
Otevírací doba
Pondělí zavřeno
Úterý 09:00 - 19:00  
Středa 09:00 - 19:00  
Čtvrtek 10:00 - 20:00  
Pátek 09:00 - 17:00  
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Kontakt
vera.pochobradska@seznam.cz
www.tree-yoga.mozello.cz
 
Odkazy
f p g
 
Přijímáme platbu
hotově