Věra Pochobradská

209917_orig
 

Věra Pochobradská

MASÁŽE - JÓGA - AYURVÉDA

Ayurvédská masáž má stejně jako ostatní masáže relaxační a terapeutický účinek.Její odlišnost od ostatních spočívá v tom,že je velmi jemná a hladivá.

 

Služby


Vše
MASÁŽE
Ájurvédské masáž
Holistická masáž
Relaxační masáž
Lymfatická masáž
Masáž chodidel
FITNESS & JÓGA
Jóga
Ájurvédské masáž
Marma masáž  60 min
Právem je tato masáž nazývána královnou mezi masážemi Marmové ajurvédská terapie je lyftingová a antistresová masáž,které umožňuje přímo pracovat s vitální životní energií. Jedná se o velice příjemnou a relaxační masáž celého těla včetně hlavy s použitím organických olejů nebo o masáž horní poloviny těla včetně hlavy s kombinací unikátních hmatů,stimulující energetické marma body přes,které se působí na všechny orgány a všechny systémy v těle. Obě procedury jsou velice účinné.
750 Kč OBJEDNAT
Čakrová masáž  60 min
Harmonizační čakrová masáž je věnována právě vyladění čaker. Během ošetření prožijete jemnou aroma-masáž v kombinaci s působením na čakrová centra. Vaše podvědomí mi pomůže odhalit, která z čaker je oslabená. Masáž se prování na zádech a šíji s indickou masáží hlavy a po dobu působení léčivých kamenů Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.
600 Kč OBJEDNAT
Holistická masáž
Ochutnávka masáže  30 min
Jedná se o ochutnávku masáže dle vlastního výběru v délce trvání 30 minut. Možnost dokoupení masáže do celé hodiny. (Nabídka se nevztahuje na Ayurvédskou masáž hlavy)
300 Kč
0 Kč
OBJEDNAT
Masáž zad  30 min
Masáž zad je naprosto uvolňující, dá nám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo náhle zjistí, jaký je požitek volně dýchat, stát a pohybovat se. Masáž zad a šíje uvolňuje napětí v dolní části zad. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem.
300 Kč OBJEDNAT
Masáž šíje  20 min
Masáž šíje je intenzivní, ale velice šetrně prováděná masáž krku, šíje, ramen a paží. Odstraňuje napětí a bolestivost svalů této oblasti, vrací jim pružnost a obnovuje přirozenou pohyblivost. Ztuhlé svaly šíje mohou vyvolat intenzivní bolesti hlavy, migrény, rozostřené vidění, bolesti ramen či zad. Masáž šíje bývá úspěšná při zmírnění dlouhodobých i akutních stavů včetně některých migrén.
200 Kč OBJEDNAT
Ayurvédská masáž hlavy  60 min
Masáž hlavy podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu, povoluje svalstvo vlasy porostlé pokožky hlavy. Pomáhá také odstranit psychickou únavu, podrážděnost, emocionální stres, je vhodná jako doplňková terapie při depresích a úzkosti. Navozuje pocit klidu a duševní pohody. Podporuje činnost nervového systému, stimuluje oběhový a lymfatický systém, odstraňuje toxické látky z tkání, urychluje proces celkového očištění organismu, odstraňuje poruchy spánku a nespavost, zvyšuje koncentraci a zja
450 Kč OBJEDNAT
Relaxační masáž
Rekrea  60 min
Její kouzlo spočívá v elegantním propojení jednotlivých masérských hmatů ve spojení s hudbou tak, že výsledkem je jakýsi "koncert" na lidském těle, vedoucí k dokonalé relaxaci klienta ( klientky ).
600 Kč OBJEDNAT
Lymfatická masáž
Lymfatická masáž  30 min
Lymfatická masáž, je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a toxické látky do čistících orgánů jako jsou např. ledviny, játra, plíce (plynný odpad) které tyto látky z těla vyloučí přirozenými cestami.
350 Kč OBJEDNAT
Masáž chodidel
Masáž chodidel  20 min
200 Kč OBJEDNAT
Jóga
Jóga pro děti  45 min
Jóga dětem pomůže najít vnitřní sílu. Jóga přináší zklidnění a uvolnění, pomáhá se správným dýcháním, učí soustředění se na sebe samé. Skrze pružné tělo děti harmonizují svoji mysl. Jóga je čas pro sebe, který pomáhá přes získání stability získat odvahu. Odvahu stát si za svým slovem a za svým cílem.
40 Kč OBJEDNAT
Hatha  60 min
Samotné slovo hatha je složeno ze slov ha a tha. Ha znamená v sanskrtu Měsíc jako symbol negativní energie, tha potom Slunce jako symbol pozitivní energie. Což napovídá, že záměrem hatha jógy je vnést harmonii našemu tělu, mysli a duchu a přinést rovnováhu mezi protikladnými principy. Praktikováním ásan pročišťujeme naše tělo i mysl, uvolňujeme bloky v těle pro volný průchod prány a rozvíjíme nové schopnosti těla, smyslů a mysli. Stáváme se vnímavější vůči našim vnitřním energiím a procesům.
60 Kč OBJEDNAT
Ashtanga  60 min
Ashtanga jóga je systém plynulých pozic (ásan), které cvičíme v určitém pořadí. To nás vede ke znovuobjevení našeho plného potenciálu na všech úrovních vědomí: fyzického, psychického i duchovního. Důležitou součástí je správné dýchání (volné hluboké dýchání se zvukem Ujjayi), pozice (Ásany), energetické zámky (Bandhy) a směr našeho pohledu (Dristhi).
60 Kč OBJEDNAT
MASÁŽE
FITNESS & JÓGA
Kontakt

Věra Pochobradská
MASÁŽE - JÓGA - AYURVÉDA

Miřetice 39, Czech Republic

Dorozumíme se v jazycích:

  • Čeština

Přijímáme platbu:

  • hotově
Otevírací doba
Pondělí zavřeno
Úterý 09:00 - 19:00  
Středa 09:00 - 19:00  
Čtvrtek 10:00 - 20:00  
Pátek 09:00 - 17:00  
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Odkazy

Kontakt

Věra Pochobradská
MASÁŽE - JÓGA - AYURVÉDA

Miřetice 39, Czech Republic

Dorozumíme se v jazycích:

  • CZ

Přijímáme platbu:

  • hotově
Otevírací doba
Pondělí zavřeno
Úterý 09:00 - 19:00
Středa 09:00 - 19:00
Čtvrtek 10:00 - 20:00
Pátek 09:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Odkazy