Happy Wellness Brno

2 - kopie
 
10

Happy Wellness Brno

KOSMETIKA A MASÁŽE IVA MUCHOVÁ

tel.605549510, http://ivamuchova.webnode.cz/

Jsme studio zaměřené na krásu a péči o celé tělo. Vybrat si můžete z široké nabídky masáží nebo hýčkat svou pleť při kosmetickém ošetření. Studio Happy Wellness najdete v centru Brna kousek mezi Moravským náměstím a Lužánkami.

Dopřejte svému tělu i pleti kvalitní péči. Používáme certifikovanou Bio kosmetiku SynCare, francouzskou luxusní a velmi účinnou kosmetiku GERnétic a na masáže kvalitní oleje značky Karel Hádek. Produkty všech těch...

 

Služby


Vše
OBLIČEJ
Ošetření obličeje
MASÁŽE
Masáž
Relaxační masáž
Lymfatická masáž
Zeštíhlující masáž
TĚLO
Detox
Ošetření obličeje
Profesionální pěstící program GERnétic  80 min
Kosmetika GERnétic využívá buněčnou terapii a aktivní látky a pomáhá tak zpomalit stárnutí buněk. Při aplikaci dochází k postupnému vrstvení do vstřebání pomocí francouzské efloráže, ošetření je velice příjemné a výsledky viditelné. Přípravky se mohou různě kombinovat, každé ošetření je přímo na míru. Pěstící program zahrnuje odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), jemná kosmetická masáž, cílená péče, maska a závěrečný denní krém.
990 Kč
790 Kč
OBJEDNAT
Zklidňující ošetření GERnétic - AKNÉ  80 min
Kosmetika GERnétic využívá buněčnou terapii a aktivní látky a pomáhá tak zpomalit stárnutí buněk. Přípravky se zapracovávají pomocí francouzské efloráže, mohou se různě kombinovat a každé ošetření je přímo na míru dané pleti. Ošetření je velice příjemné a výsledky viditelné, zahrnuje odlíčení a povrchové čištění, tonizaci, úpravu obočí (na přání barvení obočí a řas), uvolnění pórů a hloubkové čištění pleti, cílenou péči, zklidňující masku a závěrečný denní krém. Klientka odchází s klidnou pletí.
990 Kč OBJEDNAT
Intenzivní hydratace a regenerace GERnétic  90 min
Kosmetika GERnétic využívá buněčnou terapii a aktivní látky a pomáhá tak zpomalit stárnutí buněk. Při aplikaci dochází k postupnému vrstvení do vstřebání pomocí francouzské efloráže, ošetření je velice příjemné a výsledky viditelné. Zahrnuje odlíčení a povrchové čištění, tonizaci a jemný peeling. Následuje úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), relaxační kosmetická masáž a mikromasáž očního okolí, cílená hydratační a regenerační péče, rozjasňující slupovací maska a závěrečný denní krém.
1 290 Kč OBJEDNAT
Anti Age kúra GERnétic pro vyhlazení vrásek  90 min
Kosmetika GERnétic využívá buněčnou terapii a aktivní látky a pomáhá tak zpomalit stárnutí buněk. Při aplikaci dochází k postupnému vrstvení do vstřebání pomocí francouzské efloráže, ošetření je velice příjemné a výsledky viditelné. Zahrnuje: odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), liftingová kosmetická masáž a mikromasáž očního okolí, cílená hydratační a regenerační péče, zlatá slupovací maska Peel Off Anti Age a závěrečný denní krém.
1 490 Kč OBJEDNAT
Kosmetické ošetření express Syn Care  50 min
odlíčení a povrchové čištění, tonizace a peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, maska, denní krém.
590 Kč OBJEDNAT
Pečující ošetření SynCare s masáží  80 min
odlíčení a povrchové čištění, tonizace a peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, kosmetická masáž obličeje i dekoltu, maska a denní krém.
790 Kč OBJEDNAT
Ošetření akné SynCare  50 min
odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, pečující séra, zklidňující maska a závěrečný krém.
590 Kč OBJEDNAT
Ošetření akné SynCare PLUS  80 min
odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, ošetření zánětlivých komedonů vysokofrekvenční plazmou, pečující séra, alginátová maska a závěrečný krém.
890 Kč OBJEDNAT
Intenzivní ošetření SynCare PLUS  105 min
odlíčení a povrchové čištění, tonizace a peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, liftingová masáž obličeje i dekoltu,očního okolí, pečující séra zapracovaná galvanickou žehličkou nebo ultrazvukem, alginátová maska, krém na oči a závěrečný krém.
1 290 Kč OBJEDNAT
Ošetření pleti s rozšířenými cévkami SynCare  80 min
Šetrné odlíčení a jemný enzymový peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), DECONGENESIA sérum, zklidňující maska BIO, mořská alginátová maska proti rozšířeným cévkám BIO CPK, denní ochranný CC krém.
890 Kč OBJEDNAT
Masáž
Uvolňující masáž zad a šíje  45 min
Základní uvolňující masáž v délce 45 minut zahrnuje intenzivní masáž zad a šíje v leže a následuje promasírování svalů kolem krční páteře v sedě. Uvolňující pocit umocní aromaterapeutické působení esenciálních a rostlinných olejů značky Karel Hádek.
450 Kč OBJEDNAT
Protimigrénová masáž zad, šíje a hlavy  60 min
Hodinová masáž vhodná také jako prevence proti migrénám - zahrnuje intenzivní masáž zad a šíje v leže,následuje promasírování svalů kolem krční páteře v sedě a na závěr úžasně relaxační masáž hlavy. Při masáži využíváme aromaterapeutické účinky přírodních olejů značky Karel Hádek.
600 Kč OBJEDNAT
Komplexní masáž zad, šíje, hlavy a nohou  90 min
Uvolňující masáž v délce 90 minut začíná masírováním dolních končetin zezadu, následuje důkladná masáž zad a šíje v leže, intenzivní promasírování svalů kolem krční páteře v sedě a na závěr úžasně relaxační masáž hlavy. Podle intenzity zvolených hmatů může být masáž více hloubková a regenerační. Při tělové masáži používám esenciální a rostlinné oleje značky Karel Hádek, které blahodárně a komplexně ovlivňují naše zdraví i psychiku.
900 Kč OBJEDNAT
Celotělová regenerační masáž  120 min
Celková masáž včetně horních a dolních končetin v délce 120 minut. Na závěr samozřejmě mimořádná uvolňující antistresová masáž hlavy, která odplaví veškeré napětí.
1 200 Kč OBJEDNAT
ABS masáž  50 min
ABS masáž (antibloková systémová masáž) je účinná především při uvolňování zatuhlého svalstva, dobře uvolňuje spasmy a napětí v oblasti celé páteře. Postupně se uvolní oblast křížová, dále pak SI skloubení (kloub mezi kyčlí a křížovou kostí, který je mnohdy zablokovaný a pochází odtud časté potíže), vzpřimovače páteře, oblast mezi lopatkami a krční páteř.
500 Kč OBJEDNAT
Relaxační masáž
Masáž zad, šíje, hlavy a nohou  90 min
Celková regenerační a relaxační masáž v délce 90 minut začíná masírováním dolních končetin zezadu, následuje masáž zad a šíje v leže, promasírování svalů kolem krční páteře v sedě a na závěr úžasně relaxační masáž hlavy. Masáž je provoněná esenciálními oleji s aromaterapeutickými účinky značky Karel Hádek.
900 Kč OBJEDNAT
Lávové kameny Hot Magic Stones  60 min
Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání horkých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži s esenciálním aromaterapeutickým olejem a následném masírování kameny.Tento typ masáže dokáže svými účinky uspokojit i ty nejnáročnější. Masáž horkými lávovými kameny tělo prohřeje a uvolní. Pomáhá při bolestech zad a kloubů. Je to jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu.
600 Kč OBJEDNAT
Aroma masáž  50 min
Při této masáži se především využívají specifické účinky éterických a masážních olejů, které pronikají během masáže kůží do těla a přímo tak působí na lidský organismus. Používají se přitom příjemné uvolňující masážní techniky, masáž je velmi relaxační a uvolňující.
500 Kč OBJEDNAT
Lymfatická masáž
Manuální lymfatická masáž  90 min
Manuální lymfatická masáž rozpohybuje lymfu a umožní tak tělu lépe odvádět škodlivé toxiny z těla. Začínáme prodýcháním a uvolněním centrálních uzlin v oblasti krku a klíčků a pak se zaměříme na nohy zepředu i zezadu, ruce, záda. Délka masáže 90 minut. Tato masáž je vhodná jako prevence proti otokům, na podporu metabolismu a celkovou detoxikaci. Pro co nejlepší výsledný efekt je také třeba navýšit pitný režim a je vhodné upravit celkovou životosprávu.
900 Kč OBJEDNAT
Lymfatická masáž celotělová kombinovaná  120 min
Manuální lymfatická masáž začíná prodýcháním a uvolněním centrálních uzlin v oblasti krku a klíčků, následuje lymfatická masáž nohou zepředu i zezadu. Poté bude provedena masáž na uvolnění zad a šíje. Délka masáže 120 minut.
1 200 Kč OBJEDNAT
Zeštíhlující masáž
Masáž proti celulitidě  80 min
Je to manuální lymfatická masáž, která pomáhá při detoxikaci, zrychluje metabolismus a tím pomáhá při redukci váhy. Působí jako prevence celulitidy, zlepšuje vzhled míst postižených celulitidou a zmírňuje její projevy. Začínáme prodýcháním a uvolněním centrálních uzlin v oblasti krku a klíčků a pak se zaměříme na nohy zepředu i zezadu. Následuje zábal problematických míst, který podpoří účinnost masáže.
900 Kč OBJEDNAT
Detox
Medová detoxikační masáž  45 min
Účinná detoxikační procedura. Na záda je pomocí speciálních hmatů rozetřena a zapracována vrstva rozehřátého medu. Dodržuje se přitom tok lymfy. Vždy cca po 15 až 20 minutách se med "obohacený" o vyplavené toxiny smyje pomocí žínky teplou vodou a použije se med nový. Takto se v průběhu procedury odstraňují nečistoty a toxiny z těla. Po ukončení procedury se med smyje teplou vodou a osuší ručníkem. Pleť je nelepivá, hladká, pružná a dobře prokrvená. Délka procedury cca 45 minut.
450 Kč OBJEDNAT
OBLIČEJ
MASÁŽE
TĚLO
Kontakt

Happy Wellness Brno
KOSMETIKA A MASÁŽE IVA MUCHOVÁ

Lidická 30, Brno-střed, Česko

Používáme produkty značek:

  • Dr. Hadek
  • GERnétic
  • Syncare

Přijímáme platbu:

  • hotově
Otevírací doba
Pondělí 09:30 - 20:00  
Úterý 09:30 - 20:00  
Středa 09:30 - 20:00  
Čtvrtek 09:30 - 20:00  
Pátek 09:30 - 20:00  
Sobota 10:00 - 18:00  
Neděle zavřeno
Odkazy

Reference


Lucie
04.02.2018 21:04
K paní Ivě chodím na masáž pravidelně a vždy jsem velice spokojená:) masáž je důkladná,prostředí příjemně voňavé a paní masérka usměvavá...z masáží odcházím nabitá pozitivní energií. Vřele doporučuji:) Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
K paní Ivě chodím na masáž pravidelně a vždy jsem velice spokojená:) masáž je důkladná,prostředí příjemně voňavé a paní masérka usměvavá...z masáží odcházím nabitá pozitivní energií. Vřele doporučuji:)

Petra M
25.01.2018 15:17
Paní Muchová je úžasná, po její masáži se vždy cítím skvěle odpočinutá a nabitá energií :-) Navíc je velice příjemná a veselá, proto se k ní moc ráda vracím. Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
Paní Muchová je úžasná, po její masáži se vždy cítím skvěle odpočinutá a nabitá energií :-) Navíc je velice příjemná a veselá, proto se k ní moc ráda vracím.

Petra M
11.01.2018 14:46
Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10

Janilka
06.01.2018 20:42
S paní Ivou Muchovou jsem vždy naprosto spokojená, služby jsou nadstandartní, těším se na další návštěvu Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
Cena/kvalita
Prostředí
Personál
Služba
10,0
10,0
10,0
10,0
10
S paní Ivou Muchovou jsem vždy naprosto spokojená, služby jsou nadstandartní, těším se na další návštěvu
Kontakt

Happy Wellness Brno
KOSMETIKA A MASÁŽE IVA MUCHOVÁ

Lidická 30, Brno-střed, Česko

Používáme produkty značek:

  • Dr. Hadek
  • GERnétic
  • Syncare

Přijímáme platbu:

  • hotově
Otevírací doba
Pondělí 09:30 - 20:00
Úterý 09:30 - 20:00
Středa 09:30 - 20:00
Čtvrtek 09:30 - 20:00
Pátek 09:30 - 20:00
Sobota 10:00 - 18:00
Neděle zavřeno
Odkazy